Aplikacja diagnostyczna pomaga Klientom w ograniczeniu przestojów

852

Firma Control Techniques wydała nową aplikację na urządzenia mobilne, która ma stanowić pomoc dla użytkowników napędów w analizowaniu najpopularniejszych błędów i znajdowaniu odpowiednich rozwiązań.

Nowa aplikacja Diagnostic Tool jest dostępna na urządzenia mobilne z systemami Apple, Android oraz Windows i pozwala użytkownikom napędów Control Techniques w prosty i szybki sposób odczytywać wszelkie kody błędów, które napęd może wyświetlić. Aplikacja ma wbudowane łatwe w użyciu schematy elektryczne do pierwszej konfiguracji oraz łącza do właściwych instrukcji, zawierających najbardziej wyczerpujące dane i informacje o napędach.

Aplikacja udostępnia również pełne dane kontaktowe zespołów wsparcia technicznego na całym świecie, które mogą pomóc w rozwiązaniu każdego problemu technicznego. Obecnie aplikacja zawiera pełne informacje o wszystkich napędach z linii Unidrive M, Powerdrive F300, Elevator, Unidrive SP, Commander SK, Digitax ST oraz Mentor MP. Wystarczy, że użytkownik pobierze aplikację, wybierze wersję swojego napędu i wprowadzi kod błędu. Aplikacja wyświetli wtedy pełen opis rozwiązania problemu.

Jon Atkinson, menedżer ds. technicznych w Control Techniques, powiedział: „Często można spotkać się z założeniem, że przyczyna ochronnego rozłączenia napędu jest bezpośrednio związana z jego stroną sprzętową, ponieważ to właśnie napęd informuje o zaistnieniu problemu. W rzeczywistości 90% rozłączeń jest spowodowanych przez wystąpienie problemów poza produktem, które wyzwoliły układy ochronne napędu. Za pomocą aplikacji Diagnostic Tool użytkownicy mogą łatwo i szybko dotrzeć do szerszych informacji diagnostycznych, aby ustalić najbardziej prawdopodobną przyczynę problemu oraz sposób jego rozwiązania w celu przywrócenia sprawności całego systemu”.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.Emerson.com