Najbardziej kompaktowy system kontroli ruchu na rynku

82

Nowy zintegrowany kontroler ruchu 22xx…BX4 IMC jest zamknięty we wspólnej obudowie z silnikami bezszczotkowymi o wysokiej mocy należącymi do gamy FAULHABER 22xx…BX4 oraz zachwyca użytkowników bogatą ofertą funkcji i nadzwyczajną wydajnością. Zwiększenie długości w porównaniu do samego silnika to 18 mm więcej i obejmuje kontroler serwomotoru z wszystkimi funkcjami i 12-bitowy enkoder. Co więcej, pełna wydajność silników może być użyta w wielu dostępnych konfiguracjach.

Wersja z interfejsem RS232 jest doskonała do integracji za pomocą komputera lub wbudowanego urządzenia nadrzędnego. Wersja CANopen jest idealnym rozwiązaniem dla prze. mysłowych sieci automatyzacji. Pełna zgodność ze standardem serwonapędów CiA 402 umożliwia bezpośrednią obsługę
z typowych sterowników PLC. Ale nawet przy użyciu wersji RS232, można sterować kilkoma napędami za pomocą jednego portu urządzenia nadrzędnego. Typowe zadania, takie jak pozycjonowanie napędu, mogą być wykonywane bezpośrednio przez zintegrowany kontroler ruchu za pomocą lokalnych cyfrowych i analogowych wejść/wyjść.

Ponadto obie wersje mogą być obsługiwane bez urządzenia nadrzędnego w trybie „samodzielnym”. Cyfrowe i analogowe wejścia/wyjścia mogą być bardzo elastycznie wykorzystywane do lokalnych zadań sterowania lub do dyskretnych wartości zadanych i rzeczywistych.

Najbardziej kompaktowy system kontroli ruchu na rynku© FAULHABER

Oczywiście kompaktowy 22xx…BX4 IMC może zostać połączony z wieloma produktami z oferty produktów FAULHABER, takimi jak kompaktowe przekładnie GPT oraz nowe aktuatory liniowe FAULHABER 22L.

Skuteczny i bardzo dynamiczny

Wbudowany kontroler prądu automatycznie zapewnia ochronę przed przeciążeniem oraz pozwala korzystać z funkcji diagnostycznej. Obsługiwane jest sterowanie momentem obrotowym, prędkością lub położeniem zgodnie ze standardem serwonapędu. Oprócz wspomnianych cech, system charakteryzuje się niskimi emisjami elektromagnetycznymi oraz posiada obowiązkowe oznakowanie CE.

Silniki bezszczotkowe z nowym zintegrowanym kontrolerem ruchu 22xx…BX4 IMC są dostępne w dwóch wersjach długości zapewniających doskonały stosunek pojemności do wydajności oraz niezwykle dynamiczne sterowanie. Sprawdzają się w różnorodnych segmentach przemysłu takich jak branża medyczna i sprzętu laboratoryjnego, technologii automatyzacji, robotyki i specjalnych maszyn przemysłowych.

Kompleksowe kompaktowe rozwiązanie i udowodniona jakość

Konstrukcja o średnicy zgodnej z obowiązującymi wymogami pozwala użytkownikom korzystaćz rozwiązania systemowego umożliwiającego minimalizację wykorzystanej przestrzeni, zasobówi okablowania. Wystarczy połączyć rozwiązanie z odpowiednim systemem docelowym, aby móc zacząć korzystać. Co więcej, bezpłatne oprogramowanie Motion Manager 7.1 firmy FAULHABER jest prawdopodobnie najlepszym w swojej klasie narzędziem do intuicyjnej konfiguracji i integracji systemu.

Interfejs użytkownika pozwala na łatwe programowanie i zapewnia dostęp do rozszerzonych funkcji diagnostycznych. Adaptery do programowania ze złączami RS232, CANopen i USB, dostępne są jako wyposażenie dodatkowe i umożliwiają szybkie rozpoczęcie pracy

Źródło: FAULHABER

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj