Monitran – nowy partner biznesowy EC Systems

782

EC Systems nawiązało współpracę biznesową z angielskim producentem czujników drgań Monitran – liderem w projektowaniu, rozwoju i produkcji czujników oraz systemów wibrodiagnostycznych, zbliżeniowych i pomiaru przemieszczenia. Tym samym nasza firma została wyłącznym dystrybutorem Monitran na terenie Polski, Rumunii, Węgier, Czech i Słowacji.

Oferta Monitran obejmuje ogólne i uniwersalne czujniki przyspieszenia, specjalne czujniki prędkości, czujniki prądów wirowych oraz czujniki przemieszczeń LVDT. Mają one różnorodne zastosowanie m.in. w przemyśle przetwórczym, elektrowniach, oczyszczalniach wodnych, na turbinach wiatrowych oraz w górnictwie i przemyśle ropy i gazu. Jako producent, Monitran zapewnia pełną obsługę niestandardowych konstrukcji.

Monitran oferuje dwie kategorie czujników przyspieszenia ogólnego przeznaczenia:

  • Jednostki z wyjściem AC, odpowiednie do analizy drgań z analizatorów drgań ręcznych i on-line; oraz
  • Jednostki z wyjściem DC, nadające się do ochrony maszyn, idealne do wejścia bezpośredniego do PLC, DCS i innych sterowników przemysłowych.

Dla bardziej specjalistycznych zastosowań dostępne są czujniki zapewniające dwa wyjścia takie jak przyspieszenia i temperatury czy prędkości i przyspieszenia. Monitran oferuje również specjalne czujniki do zastosowań wysokotemperaturowych, prędkości AC, analizy modalnej i pomiarów trójosiowych.

Dzięki rozszerzeniu katalogu produktów o czujniki Monitran oferta naszej firmy jest jeszcze bardziej kompleksowa.

Źródło: EC Systems

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj