Made in Wroclaw Tech Contest – szansa dla startupów

203

17 października 2023 roku wystartuje siódma edycja Made in Wroclaw, wyjątkowego wydarzenia, które pokazuje co nakręca wrocławski biznes. W tym roku organizatorzy wprowadzają dodatkowy element – Tech Contest, czyli konkurs dla startupów, który pozwoli im na zdobycie wartościowych nagród i zaprezentowanie się przed potencjalnymi partnerami biznesowymi.

O Tech Generation z liderami biznesu

Made in Wroclaw to niezwykłe wydarzenie, które co roku ściąga do Wrocławskiego Centrum Kongresowego setki przedsiębiorców, ekspertów świata nauki oraz mieszkańców naszego miasta, którzy chcą poznać lepiej ich działalność. W tym roku pod hasłem Tech Generation będzie można w jego trakcie poznać produkty i usługi z Wrocławia, ale też wziąć udział w rozmowach o biznesie, który rozwija i może się rozwijać na terenie aglomeracji wrocławskiej.

Na tegorocznym Made in Wroclaw skupimy się na rozmowach o najważniejszych trendach inwestycyjnych i technologiach, które mogą napędzać wzrost naszego regionu, takich jak software, AI, mikrochipy, elektronika i elektromobilność. Na scenie zobaczymy najwybitniejszych przedstawicieli polskiego biznesu i największych zagranicznych inwestorów – komentuje Paulina Muszyńska, Kierowniczka Startup Wroclaw w Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej.

Made in Wroclaw Tech Contest

Na konferencyjnej scenie pojawią się przedstawiciele m.in. firm takich jak Google, 3M, EY, McKinsey, SDZLEGAL Schindhelm, InPost, AI Lab, Mercedes-Benz Manufacturing Poland, BRAND24, Spyrosoft.

Równolegle do konferencji, we Wrocławskim Centrum Kongresowym odbędzie się EXPO, w trakcie którego będzie można sprawdzić jakie innowacje są przyszłością Wrocławia. Będzie to okazja do poznania wyjątkowych wrocławskich produktów i historii wrocławskich firm, które działają dynamicznie na rynkach krajowych, ale i międzynarodowych.

Szansa dla startupów, czyli Tech Contest

Wrocław jest startupową stolicą Polski. Jego ekosystem biznesowy daje startupom różnorodne szanse na rozwój – jedną z nich jest konkurs technologiczny, jaki odbędzie się w ramach Made in Wroclaw 2023.

– Organizujemy konkurs dla startupów, by wspólnie z miastem, otworzyć nowe drzwi dla młodych firm. Chcemy połączyć świat dużego biznesu z energią startupów, tworząc przestrzeń, w której nowe możliwości współpracy stają się rzeczywistością – dodaje Paulina Muszyńska.

Konkurs będzie okazją do łączenia startupów z korporacjami, uczelniami i instytucjami otoczenia biznesu z rynku krajowego i międzynarodowego. Do zdobycia są nowe, perspektywiczne kontakty biznesowe i nagroda finansowa ufundowana przez Wrocławską Radę Przedsiębiorczości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj