Advantech Connect – razem tworzymy przyszłości przemysłowego IoT

688

Już 24go lutego rozpoczynamy Advantech Connect – wirtualny event, w czasie którego eksperci z całego świata będą analizować aktualną sytuację na rynku oraz przedstawiać wizje i strategie dla przemysłu.

 

Dołącz do nas i zarejestruj się na sesję Keynote – będzie ona, punktem wyjścia naszej podróży przez świat IoT w kolejnych tygodniach. Na naszej platformie znajdziesz możliwość zapisania się na różne ścieżki tematyczne, pokrywające się z Twoimi zainteresowaniami, takie jak rozwiązania IoT, Smart City, Edge Computing, Transport, Energia czy też Cloud Platform & Solutions.W czasie sesji Keynote, poruszymy między innymi poniższe tematy:

  • Trendy i innowacje: Przyszłość przemysłowego IoT
  • Panel dyskusyjny – Rola Advantecha w rozwoju świata IoT
  • Gość specjalny – William Webb, autor bestsellera „Mit Internetu rzeczy”
  • Goście branżowi: Prezentacje Intel, Microsof oraz Gartner
  • Dyskusja panelowa: Jak z sukcesem współtworzyć ekosystem AIoT?

Przyszłość świata IoT

Advantech Connect to miejsce dyskusji dyrektorów poziomu C-suite, liderów biznesowych i technologicznych z całego świata. W jaki sposób liderzy wyobrażają sobie przyszłość świata IoT, aby nie tylko w zrównoważony sposób sprostać wyzwaniom przed którymi dzisiaj stajemy, ale by odpowiednio przygotować się na rozwój i sytuacje na rynku.

Wartość strategii Co-Creation

Źródło pomysłów w jaki sposób tworzyć ekosystem wraz z innymi partnerami. Zainspiruj się, jak budować długoterminowe partnerstwa i aplikacje potrzebne dla Twoich klientów.

Inteligentna planeta

Od najprostszych urządzeń I/O, platform edge computing, po aplikacje w chmurze – Advantech zbudował kompleksowe fundamenty dla zastosowania aplikacji IoT typu edge-to-cloud. Wszystko po to, aby wspierać technologiczny postęp w kierunku osiągnięcia wizji inteligentnej planety.
 Call:     00800-2426-8080 (toll free)

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj