Platforma Talk2M Easy Setup jeszcze bardziej upraszcza łączność z maszynami

815

Firma HMS Networks przedstawia nowy zestaw funkcji platformy Talk2M®Easy Setup dla produktów Ewon®, który jeszcze bardziej ułatwia konstruktorom maszyn i użytkownikom uzyskanie zdalnego i bezpiecznego dostępu do maszyn.

Kilka miesięcy wcześniej firma HMS Networks opublikowała Talk2M Easy Setup dla produktów Ewon Cosy i Flexy. Dzięki nowym funkcjom i rozszerzeniom zaktualizowanych wersji dwóch kluczowych komponentów platformy Talk2M Easy Setup użytkownicy skorzystają z jeszcze prostszej i lepiej zabezpieczonej zdalnej konfiguracji, instalacji i łączności z maszynami:

  • Nowa wersja Connection Checker zapewnia przejrzystą diagnostykę oraz raporty o wydajności i statusie połączenia pomiędzy maszynami w fabryce podłączonymi do Ewon,
    a usługą zdalnego dostępu do chmury Talk2M. Użytkownicy są powiadamiani o ustanowieniu bądź braku połączenia, a wszelkie problemy z łącznością są natychmiast lokalizowane. Klienci korzystają również ze szczegółowych informacji dotyczących parametrów, które trzeba zmienić w celu rozwiązania problemów łączeniowych.
  • Oprogramowanie eCatcher Remote Access zostało zaktualizowane w celu identyfikacji konfliktów adresów IP, oferując możliwość automatycznej naprawy, opracowaną przez HMS
    w oparciu o typowe problemy z łącznością internetową w warunkach terenowych. Dodatkowo eCatcher posiada nową funkcję bezpieczeństwa umożliwiającą użytkownikom szyfrowanie plików konfiguracyjnych Talk2M Easy Setup, w tym ustawień łączności z Internetem.

“Chcemy ułatwiać życie zawodowe naszych klientów, a dzięki nowym funkcjom Talk2M Easy Setup cel ten został w pełni zrealizowany – mówi Marie-Luce Bodineau, kierownik ds. zarządzania produktami Ewon w HMS Networks. – Sieci przemysłowe i łączność internetowa stają się coraz bardziej złożone – szacujemy, że ok. 70% przypadków wsparcia w zakresie zdalnego dostępu jest związana z problemami z łącznością sieciową. W tym kontekście zaktualizowane narzędzia Talk2M Easy Setup są dla nas kluczowe, oferując prosty i bezpieczny sposób zapewniania zdalnej konfiguracji i łączności, bez konieczności posiadania umiejętności z zakresu IT”.

Więcej informacji można znaleźć na www.ewon.biz i w bazie artykułów pod adresem www.ewon.biz/support.

Źródło: HMS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj