Srebrny Medal ENERGETAB 2021 dla Endress+Hauser

578

Endress+Hauser otrzymał srebrny medal Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB 2021 dla przetwornika różnicy ciśnień Deltabar PMD75B.

W dniach 14-16 września 2021 w Bielsku Białej odbyły się 34. Międzynarodowe Targi Energetyczne ENERGETAB. W tegorocznych targach wzięło udział ponad 270 wystawców, których ekspozycje zlokalizowane były na prawie 4 ha rekreacyjnych terenów u podnóża Szyndzielni, zarówno w hali wielofunkcyjnej jak i w czterech halach namiotowych oraz na terenach otwartych. Targom towarzyszyły konferencje, seminaria i prezentacje przygotowane przez wystawców.

Jak co roku, na tegorocznych targach również rozdane zostały nagrody dla szczególnie wyróżniających się produktów. Nagrody przyznawane są przez Komisję Konkursową, składającą się z grona autorytetów branży energetycznej. Spośród 21 zgłoszeń komisja postanowiła nagrodzić srebrnym medalem przetwornik różnicy ciśnień Deltabar PMD75B firmy Endress+Hauser.

Nagrodę otrzymaliśmy za jeden z naszych najnowszych produktów – mówi Janusz Zajączkowski, product manager Endress+Hauser Polska i dodaje – jest to nowa generacja znanych już na rynku produktów, która wyróżnia się modyfikacjami dotyczącymi dostosowań do bezpieczeństwa procesu oraz do szeroko pojmowanego Przemysłu 4.0. W przetworniku znajdziemy rozbudowaną diagnostykę, dostosowaną do predykcyjnego utrzymania ruchu oraz zdalną i bezprzewodową komunikację, która odbywa się za pomocą szyfrowanych połączeń.

Relację z wręczenia wszystkich nagród, a także podsumowanie poszczególnych dni targów można zobaczyć w oficjalnych kanałach social media targów Energetab.

Link do relacji z wręczenia srebrnego medalu:

https://www.youtube.com/watch?v=sylnNWlOZWw

Źródło: ENERGETAB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj