Robustel przedstawia pierwszą obudowę routerów przemysłowych TPH6700 spełniającą normę IP67

727

Robustel, wiodący dostawca przemysłowych rozwiązań IoT/M2M, zarówno w dziedzinie sprzętu jak i usług, wprowadza pierwszą obudowę Typhoon6700 (TPH6700) spełniającą normę IP67 dla większości routerów przemysłowych ze swojego portfolio.

TPH6700 zaprojektowano, by chronić urządzenia i złącza w ekstremalnych warunkach atmosferycznych oraz w wymagającym środowisku pracy. Wodoodporna obudowa jest kompatybilna z routerami przemysłowymi Robustel: R2000, R2000 Ent, R3000, R3000 Lite.
Dzięki ochronie, jaką zapewnia sprzętowi TPH6700, router przemysłowy Robustel może być używany w dowolnym miejscu. Obudowa o stopniu ochrony przemysłowej IP67 pozwala zamontować urządzenie na ścianie lub słupie, w różnych temperaturach i warunkach, nawet w miejscach wystawionych na deszcz i wilgoć.

Najważniejsze cechy:
−    Wodoodporna, pyłoodporna, antykorozyjna
−    Mały rozmiar i waga około 1 kg
−    Prosta w instalacji (uchwyt do montażu na ścianie  lub słupie)
Oferuje również duży wybór opcji zasilania: AC, POE, DC wbudowane w routery/modemy, z panelu słonecznego oraz 24-godzinną wymienną baterię zapewniającą nieprzerwaną pracę. Wymienione cechy sprawiają, że TPH6700 gwarantuje ochronę przed wodą i kurzem w ekstremalnych warunkach, umożliwiając pracę w różnorodnych środowiskach – przy administrowaniu obiektami użyteczności publicznej, w górnictwie, na budowie, w halach produkcyjnych itp.

Źródło: KONTEL