Zero błędów podczas pandemii

765

Doss Visual Solution odgrywa dużą rolę także na polu medycznym. Obecna pandemia Covid-19, jest dla nas wielkim wyzwaniem. Kontrola produktów nigdy nie była tak ważna dla zapewnienia zgodności komponentów z jakością, takich jak tłoki i korki w przemyśle farmaceutycznym.

Inspekcja za pomocy kamer zapewnia bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa, którego ludzkie oczy – stale męcząc się ręcznym procesem kontroli – nie są w stanie osiągnąć. Dzięki gamie hi-tech produktów w połączeniu z wiedzą naszych ekspertów technicznych, Doss jest zaangażowany we wspieranie tej krytycznej branży, pomagając, doradzając i interpretując jej potrzeby i wymagania.

Nasz dSort Pharma jest systemem inspekcji dostosowanym do pracy w czystych pomieszczeniach. System ten został opracowany do kontroli części gumowych lub metalowych przeznaczonych do celów farmaceutycznych i medycznych. Maszyna dSort Pharma jest w stanie sprawdzić wszystkie powierzchnie i wymiary oraz oddzielać zanieczyszczone części i zagwarantować wysoką jakość dostaw.

dSort Pharma został opracowany, aby spełniać obecne wysokie wymagania w sektorach farmaceutycznych. Producenci komponentów elastomerowych stoją przed dużą presją, aby wytwarzać produkty bez wad i zanieczyszczeń cząsteczkowych.

Nasze maszyny są wyposażone w materiały i komponenty zatwierdzone przez FDA, a wszystkie panele są wykonane ze stali nierdzewnej.

Konstrukcja ogranicza zanieczyszczenie dzięki zastosowaniu aktywnego systemu ciśnieniowego i filtrów.

Dane zbierane przez system inspekcji mogą być użytecznym źródłem do dalszego doskonalenia procesu.

Maszyna może być połączona z systemem Klienta poprzez dostosowany interfejs Q-DAS.

Czysta i wszechstronna konstrukcja maszyny sprawia, że Doss dSort Pharma jest niezawodnym systemem, zdolnym do spełnienia specyfikacji w sektorze, który obecnie bardziej niż kiedykolwiek podlega ambitnym wymaganiom dotyczącym zerowej ilości defektów i zanieczyszczeń.

Więcej informacji: www.doss.it

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj