Pierwszy na świecie certyfikowany weryfikator kodów firmy Cognex do instalacji bezpośrednio na linii produkcyjnej

719

Cognex Corporation wprowadził na rynek DataMan® 475V, weryfikator kodów do instalacji na linii produkcyjnej. Nowość od firmy Cognex zapewnia zgodność z normami Międzynarodowej Organizacji Normalizacyjnej (ISO). To najbardziej wiarygodna weryfikacja i niezawodne raportowanie jakości dla kodów 1D, 2D i DPM.

DataMan 475V to automatyczna kontrola jakości kodu kreskowego i data matrix bez konieczności spowalniania produkcji.

„Weryfikacja kodów ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia ich wysokiej jakości w całym łańcuchu dostaw, zapobiegania marnotrawstwu produktów, reklamacjom i utracie klientów” – mówi Carl Gerst, wiceprezes i kierownik jednostki biznesowej Cognex”. DataMan 475V automatyzuje weryfikację kodów, wprowadzając laboratoryjną doskonałość odczytu do codziennej produkcji.

DataMan 475V jest wyposażony w precyzyjną optykę, mocne oświetlenie, solidne algorytmy oraz matrycę o wysokiej rozdzielczości, która rejestruje i ocenia nawet najtrudniejsze kody. System wykorzystuje sprawdzony szybki, wielordzeniowy procesor, aby zapewnić zgodność z ISO nawet przy wysokich prędkościach linii produkcyjnej.

Dodatkowo przy spadku jakości kodu, użytkownicy mogą uzyskać natychmiastową informację zwrotną, aby szybko zidentyfikować problemy i skutecznie je skorygować. Zaawansowane możliwości nowego weryfikatora kodów DataMan 475V, do instalacji na linii produkcyjnej, doskonale sprawdzą się w wielu branżach, w tym motoryzacyjnej, medycznej, produktów konsumenckich, farmaceutycznej i logistycznej.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.cognex.com/dataman-475V.