Nowe podzespoły przełączające i kontrolne do pracy w strefach zagrożonych wybuchem

795

Już od wielu lat firma Pepperl+Fuchs specjalizowała się w produkcji elektrycznych podzespołów przełączających przeznaczonych do pracy w strefach zagrożonych wybuchem. Specjalnie na targi w Hanowerze oferta podzespołów elektrycznych z zabezpieczeniem przeciwwybuchowym została znacząco rozszerzona i zmodernizowana.

Certyfikowane przełączniki do montażu panelowego. Wiele dostępnych funkcji

Pepperl+Fuchs dostarcza komponenty do kontroli maszyn i sieci elektrycznych w strefach zagrożonych wybuchem, wyposażone w różne rodzaje zabezpieczeń i zamykane w różnych wariantach obudów.

Przełączniki i przyciski do montażu panelowego

Szczególnie interesująco wygląda szeroka oferta przełączników, przycisków z podświetleniem i przycisków zatrzymania awaryjnego. Wszystkie one charakteryzują się małą wysokością montażu. Zamknięcie bagnetowe umożliwia tu szybką i bezpieczną instalację na dowolnym panelu. Wszystkie modele uzyskały certyfikat Ex e do instalacji na standardowych panelach w strefach zagrożonych wybuchem.

Nowości: Brzęczyki i brzęczyki z sygnalizacją wizualną

Pepperl+Fuchs prezentuje nowe typy brzęczyków przeznaczonych do pracy w strefach zagrożonych wybuchem. Zapewniają one sygnalizację wizualną i dźwiękową w formie błysków światła i głośnego sygnału alarmowego.

Rozłączniki i wyłączniki bezpieczeństwa

Ta linia podzespołów zapewnia bezpieczną pracę silników i napędów w strefach zagrożonych wybuchem. Pepperl+Fuchs wprowadza do oferty zupełnie nowy model o stopniu ochrony Ex de. Te odporne na manipulacje wyłączniki bezpieczeństwa zawierają potrójne zamknięcie. Wszystkie są produkowane w wersjach 3-, 4- i 6-biegunowych o prądzie znamionowym 16, 25 i 40 A i zamykane w obudowach GRP lub ze stali nierdzewnej.

Więcej informacji o firmie można znaleźć pod adresem: www.pepperl-fuchs.com