Kamera termowizyjna FLIR T865

401

Wysokowydajna kamera termowizyjna z serii T, FLIR T865. Zaprojektowana do kontroli stanu instalacji elektrycznej i sprzętu mechanicznego oraz do zastosowań badawczych i rozwojowych, T865 zapewnia dokładność pomiaru temperatury ± 1 °C  lub ± 1%, szerszy zakres temperatur od –40 °C do 120 °C  i więcej narzędzi w aparacie zapewnia jeszcze lepszą analizę.

Dzięki dokładności pomiaru temperatury ± 1 °C lub ± 1% specjaliści mogą z większą pewnością kontrolować i oceniać stan sprzętu niezależnie od czasu między przeglądami lub zmian warunków środowiskowych. Zmniejszając rozrzut pomiarów, firmy mogą lepiej zapobiegać awariom sprzętu i przestojom w podstacjach, wytwarzaniu i dystrybucji energii, centrach danych, zakładach produkcyjnych lub instalacjach elektrycznych i mechanicznych. Dla tych, którzy zajmują się badaniami i rozwojem, zwiększona dokładność zapewnia poziom szczegółów pomiaru temperatury wymagany do wyeliminowania wszelkich domysłów we wszystkich zastosowaniach, które wykorzystują wizualizację ciepła.

Uproszczone inspekcje

Aby ułatwić inspekcję w wielu lokalizacjach, takich jak pomiary w podstacjach elektroenergetycznych wtyczka FLIR Route Creator zainstalowana w kamerze i tryb inspekcji prowadzi inspektora do ważnych celów, zaplanowanych jeszcze przed przeprowadzeniem inspekcji, oraz pozwala na szybkie dokumentowanie jakościowe i ilościowe danych termicznych.

Komfortowa i wygodna

Oceniaj stan urządzeń czy instlacji energetycznych z bezpiecznej odległości, pod dowolnym kątem i w każdych warunkach oświetleniowych, korzystając z obracającego się o 180° bloku optycznego, zintegrowanego wizjera okularowego i 4-calowego kolorowego wyświetlacza IPS.

Najważniejsze cechy:

Dzięki przenośnemu charakterowi i opcji mocowania na stałe, model T865 oferuje profesjonalistom wszechstronność do pracy wewnątrz i na zewnątrz w trudnych warunkach, a szeroki wybór obiektywów do badania obiektów zarówno z bliska, jak i daleko jeszcze trę elastyczność powiększa. Dostępny teleobiektyw 6° zapewnia wymagane powiększenie dla osób rutynowo kontrolujących stan małych obiektów na dużych odległościach, takich jak napowietrzne linie energetyczne.

Kamery IR – autoryzowany przedstawiciel FLIR na Polskę
Telefon: 601 251 025