Heilind Electronics rozszerza ofertę o czujniki ciśnienia Sensata

513

Heilind Electronics, czołowy globalny dystrybutor komponentów elektronicznych i autoryzowany dystrybutor firmy Sensata, dodał do swojej bogatej oferty czujniki ciśnienia tego producenta. Czujniki te wykorzystują sygnał elektroniczny do pomiaru ciśnienia, stanowią uniwersalne rozwiązanie dla wielu zastosowań.

Sensata oferuje stałe i przenośne czujniki ciśnienia dla przemysłu wodnego, w tym rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta w zakresie monitorowania ciśnienia wody. Firma produkuje również przemysłowe czujniki ciśnienia do stosowania w malarstwie natryskowym i formowaniu wtryskowym, a także czujniki do monitorowania pary w sterylizatorach medycznych i zastosowaniach podwodnych, takich jak łodzie podwodne.

Klienci mogą wybierać spośród różnych zakresów ciśnienia i temperatury oraz typów ciśnienia. Dostępny jest również szeroki zakres ceramicznych i krzemowych czujników ciśnienia, które można w pełni skonfigurować z opcjami zakresu ciśnienia, wyjścia elektrycznego, portu ciśnieniowego, fizycznej obudowy i uszczelnień nawet dla małych wartości.

Źródło: HEILINDEUROPE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj