Cognex wprowadza pierwszą na świecie inteligentną kamerę dla przemysłu wyposażoną w technologię głębokiego uczenia

664

In-Sight® D900 to kompleksowe rozwiązanie dla złożonych wyzwań w zakresie kontroli na linii produkcyjnej. Firma Cognex Corporation wprowadziła na rynek nowy system wizyjny In-Sight® D900. To pierwsze tego typu rozwiązanie zawierające technologię głębokiego uczenia Cognex ViDi™. System jest zaprojektowany do rozwiązywania złożonych zastosowań w zakresie kontroli na linii produkcyjnej, w tym optycznego rozpoznawania znaków (OCR), weryfikacji montażu i wykrywania usterek.

„Producenci coraz częściej zwracają się w stronę rozwiązań z zakresu głębokiego uczenia, aby poradzić sobie z inspekcjami, które są zbyt skomplikowane, czasochłonne lub kosztowne”, mówi Joerg Kuechen, starszy wiceprezes ds. produktów wizyjnych w firmie Cognex. „Dzięki implementacji oprogramowania do głębokiego uczenia ViDi w system wizyjny In-Sight, nasi klienci mogą teraz rozwiązywać nawet najbardziej skomplikowane inspekcje wizualne w szybki i łatwy sposób.”

In-Sight-D900-integrated-light

Łącząc ludzką zdolność samokształcenia z solidnością i spójnością systemu wizyjnego, In-Sight D900 znacznie rozszerza możliwości automatyzacji zakładów przemysłowych. System wizyjny In-Sight D900 można skonfigurować przy użyciu niewielkiej liczby przykładowych obrazów. Do jego wdrożenia nie wymagana jest głęboka specjalistyczna wiedza ani komputer PC.

Model In-Sight D900 jest idealny do automatyzacji złożonych aplikacji kontrolnych w wielu branżach, w tym w przemyśle motoryzacyjnym, elektronice użytkowej, przemyśle produktów konsumenckich, opakowań, żywności i napojów, urządzeń medycznych czy logistyce.

In-Sight-D900-HPIT

Więcej informacji pod adresem www.cognex.com/In-Sight-ViDi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj