Elfa Distrelec umożliwia projektowanie bardzo precyzyjnych napędów dzięki technologii Trinamic

716

Firma Elfa Distrelec, czołowy dystrybutor elektroniki, automatyki i technologii pomiarowych, wspiera twórców oprogramowania w szybkim i niezawodnym tworzeniu wysoce precyzyjnych systemów napędowych poprzez dodanie do oferty swojego sklepu internetowego całej gamy sterowników TMC2590 firmy Trinamic — znanego producenta systemów sterowania ruchem. Od układu scalonego po płytkę ewaluacyjną — sterownik TMC2590 do dwufazowych silników krokowych oferuje czołowy w branży zestaw funkcji, w tym mikroruchy o wysokiej rozdzielczości, bezczujnikowy pomiar obciążenia mechanicznego, adaptacyjną optymalizację mocy i niskorezonansową pracę przecinaka.

Jonas Proeger, dyrektor ds. marketingu w firmie Trinamic, stwierdził: „Technologia Trinamic TMC2590 została zaprojektowana w celu spełnienia oczekiwanych standardów w zakresie automatyzacji fabryk i laboratoriów, druku 3D, obsługi cieczy, maszyn tekstylnych i wielu innych zautomatyzowanych systemów. Pozwala ona na prosty wstępny rozruch w celu utrzymania ruchu obrotowego silników i daje pełny dostęp do wszystkich rejestrów, jak również zapewnia pełną funkcjonalność i diagnostykę”.

 Dzięki zastosowaniu zewnętrznego kanału N i P MOFSET dla prądów silnika od 1 A do około 8 A, TMC2950 oferuje standardowe interfejsy SPI i Step/Dir. Ta cecha konstrukcyjna pozwala na uproszczenie komunikacji i opcji samodzielnej konfiguracji.

Steve Herd, dyrektor generalny Elfa Distrelec, powiedział: „Nasi inżynierowie ds. oprogramowania wymagają produktów, które umożliwiają sprawną, płynną i cichą pracę ich konstrukcji. Dzięki pełnemu zaopatrzeniu w gamę produktów Trinamic TMC2590 i ich natychmiastowej dostępności możemy pomóc im szybciej niż kiedykolwiek wcześniej w znalezieniu rozwiązania, którego potrzebują”.

Seria Trinamic TMC2590 jest dostępna w sklepie internetowym Elfa Distrelec: https://www.distrelec.de/search?q=Trinamic+TMC2590&ext_cid=prntcbazzzz-Trinamicstepper&kw=Trinamicstepper

Distrelec Group, 7th floor, Two St Peter’s Square, Manchester, M2 3AA, United Kingdom

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj