Minimum teorii -maksimum praktyki, czyli webinary z ekspertami Rittal

670

Już w najbliższym tygodniu rozpoczną się merytoryczne webinary organizowane przez firmę Rittal. Od 20 kwietnia przez trzy dni (20, 22, 24 kwietnia) o godzinie 10:00– eksperci Rittal będą mówić m.in.o tym jak szybciej i prościej montować obudowy AX, co należy wziąć pod uwagę przy doborze szyn zbiorczych, a także o tym, jak dobrać optymalny system chłodzenia za pomocą oprogramowania Therm 6.6. Webinary są bezpłatne. Po każdym ok. 30-minutowym spotkaniu online, odbędzie się panel dyskusyjny, podczas którego uczestnicy będą mogli zadawać pytania ekspertom. Rejestracja na webinary dostępna jest na stronie https://rittalpolska.clickmeeting.com/.

Eksperci Rittal przygotowali praktyczne webinary dla osób z branży automatyki przemysłowej i elektrotechniki. Spotkania online skierowane są zarówno do projektantów, jak i prefabrykatorów. Zajęcia będą miały charakter praktyczny – nie będzie długich prezentacji, a wykłady teoretyczne zostaną ograniczone do niezbędnego minimum. Cała uwaga poświęcona zostanie praktycznym aspektom, które eksperci Rittal zaprezentują na konkretnych przykładach.

Poniżej szczegółowe informacje dotyczące najbliższych webinarów:

  • 20 kwietnia o godzinie 10:00 zapraszamy na webinar „Szybszy i łatwiejszy montaż obudów sterowniczych AX” poprowadzi Paweł Piwnicki -product manager Rittal odpowiedzialny za automatykę, sterowanie oraz maszyny RAS.Ekspert zaprezentuje główne zalety nowego systemu szaf AX oraz pokaże jak umożliwiają one szybszy i prostszy montaż.
  • 22 kwietnia o godzinie 10:00 zapraszamy na webinar„Jak prawidłowo dobrać system szyn zbiorczych pod kątem obciążalności prądowej?”poprowadzi Bartosz Kaźmierczyk – product manager odpowiedzialny za rozdział mocy. Ekspert pokaże, w jaki sposób obliczyć prądy znamieniowe szyn w zależności od warunków instalacji. Podczas webinaru omówione i wskazane zostaną też kluczowe normy i najważniejsze aspekty, które należy wziąć pod uwagę przy obliczeniach. Ekspert przedstawi także oprogramowanie, które pomaga w doborze odpowiedniego systemu.
  • 24 kwietnia o godzinie 10:00 zapraszamy na webinar„Dobór systemu chłodzenia dzięki oprogramowaniu Therm 6.6”poprowadzi Marcin Lisowski – product manager odpowiedzialny za klimatyzację oraz chłodzenie. Ekspert zaprezentuje jak za pomocą bezpłatnego oprogramowania Therm 6.6 sprawdzić i dobrać najlepsze urządzenia chłodzące a przy tym wyeliminować pomyłki i uniknąć najczęściej popełnianych błędów.

Aby wziąć udział w webinarach, należy się zarejestrować na wybrany bądź każdy z  webinarów na stronie https://rittalpolska.clickmeeting.com/.Uczestnictwo jest bezpłatne a nagrania z webinariów będą dostępne wyłącznie dla osób zarejestrowanych.

Kolejne terminy oraz tematy już niebawem!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj