Firma FAULHABER wprowadza na rynek zintegrowany sterownik prędkości do silników płaskich

552

Mniej niż 7 milimetrów potrzebnych dla w pełni zintegrowanego sterownika prędkości
Rodzina silników BXT składająca się z serwomotorów bezszczotkowych DC o szczególnie małej konstrukcji została rozszerzona o zintegrowany sterownik prędkości dopasowany do średnicy. © FAULHABER

Rodzina silników BXT składająca się z serwomotorów bezszczotkowych DC o szczególnie małej konstrukcji została rozszerzona o zintegrowany sterownik prędkości dopasowany do średnicy.

Dzięki długości dodatkowego elementu wynoszącej jedynie 6,2 mm, zestawienie silnika i sterownika prędkości, dostępne jest dla tej samej przestrzeni montażowej co produkty ze zintegrowanym enkoderem IEF3-4096 (L).

Poprzez zastosowanie efektu synergii z enkoderami, sterownik prędkości jest w ten sam sposób, w pełni zintegrowany z wytrzymałą obudową silnika. Silniki za pomocą oprogramowania Motion Manager (wersja 6.6 lub nowsza) oparte na sprawdzonej technologii FAULHABER SC można wprowadzić do eksploatacji szybko, łatwo i wygodnie. Sterownik prędkości jest podłączony do aplikacji za pomocą sześciobiegunowego płaskiego kabla; opcjonalnie dostępne są odpowiednie złącza.

Sterownik prędkości można dopasować do silników BXT z obudową zamkniętą: 2214…BXT H, 3216…BXT H oraz 4221…BXT H. Nawet w przypadku pełnej integracji, wytrzymały sterownik prędkości, gwarantuje wykorzystanie prawie całej mocy i zakresu prędkości odpowiednich silników bazowych.

Połączenie silników BXT H ze zintegrowanym sterownikiem prędkości to idealne rozwiązanie, jeżeli prędkość musi być precyzyjnie kontrolowana w najmniejszych przestrzeniach i wymagane są wysokie momenty obrotowe. Standardowe zastosowania obejmują pompy, urządzenia podręczne (np. w branży tatuażu), produkcję sprzętu oraz automatykę laboratoryjną i przemysłową.

Przegląd zalet:

• Kompaktowa budowa dzięki pełnej integracji
• Wysoki moment obrotowy do 92 mNm, ciągła moc wyjściowa do 60 W
• Stabilna i precyzyjna mechaniczna kontrola prędkości od 200 do 10 000 min-1
• Opcjonalnie dostępny drugi wałek w rozmiarach silnikówod 32 do 42 mm

https://www.faulhaber.com/de/news-events/news/weniger-als-7-millimeter-fuer-voll-integrierten-speed-controller/

Źródło: www.faulhaber.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj