Uzyskanie uprawnień elektroenergetycznych, tzw. SEP-owskich

732

W obecnej sytuacji epidemicznej uzyskanie uprawnień elektroenergetycznych, tzw. SEP-owskich, w grupach: G1 – elektryka; G2 – energetyka/ciepło/kotły; G3 – gaz, możliwe jest w kilku dogodnych formach.

Emka Szkolenia proponuje dwie możliwości: Odbycie szkolenia w formie samokształcenia w oparciu o udostępnione przez eMKa Szkolenia, przygotowane przez wykładowców materiały w formie elektronicznej – kompendium wiedzy  w postaci plików PDF oraz film szkoleniowy dla każdej z grup, stanowiący zapis seminarium, jakie prowadzono do tej pory w ramach otwartych kursów stacjonarnych.

Plusy? W wybranym przez siebie czasie uczestnik przyswaja materiał i spokojnie przygotowuje się do egzaminu w dogodnym dla siebie tempie i warunkach.

Odbycie szkolenia w formie online (wideokonferencja) poprzez udziału w prowadzonym przez wykładowcę interaktywnym wykładzie. Uczestnik otrzymuje również komplet materiałów w formie elektronicznej, jak w przypadku samokształcenia. Wideokonferencje odbywają się we wtorki i czwartki,każdorazowo rozpoczynają się o godz. 16:00 i trwają ok. 3 godzin. 

Plusy? Możliwość zadawania pytań wykładowcy w trakcie spotkania. Możliwość przystąpienia do egzaminu online bezpośrednio po wideokonferencji. Państwowe EGZAMINY Eksploatacji lub Dozoru – po szkoleniu – w formie: stacjonarnej (tradycyjnej) we wskazanych w harmonogramie lokalizacjach i terminach z zachowaniem podwyższonych środków ostrożności tak, aby zapewnić każdemu uczestnikowi warunki niezbędne do pozostania w zdrowiu.

Plusy? Uczestnik umawiany jest na egzamin na wspólnie ustaloną, konkretną godzinę, by uniknąć bezpośredniego kontaktu z innymi osobami. Indywidualne, osobiste spotkanie z egzaminatorem bez konieczności odsyłania pocztą wniosku egzaminacyjnego. Online poprzez Skype od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-13:00 i 18:00-20:00 oraz – w uzasadnionych przypadkach – również w soboty.

Plusy? Brak konieczności przemieszczania się.

JAK TO DZIAŁA?

 1. Spośród dostępnych opcji Klient wybiera dogodną dla siebie formę szkolenia i egzaminu.
 2. Po dokonaniu zapisu poprzez formularz rejestracji na stronie internetowej, eMKa Szkolenia kontaktuje się telefonicznie z uczestnikiem w celu ustalenia szczegółów:
  • w przypadku egzaminu stacjonarnego: godziny egzaminu
  • w przypadku egzaminu online: terminu oraz godziny egzaminu.
 3. Uczestnik otrzymuje od eMKa Szkolenia wiadomość mailową z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia, materiałami szkoleniowymi oraz wnioskiem egzaminacyjnym (wniosek ten dotyczy jedynie egzaminu online).
 4. Po zdanym egzaminie uprawnienia przesyłane są pocztą na adres płatnika (list polecony priorytetowy).

UWAGA! W przypadku opcji egzaminu online, uczestnik ZOBOWIĄZANY jest do odesłania oryginału wniosku egzaminacyjnego na adres pocztowy eMKa Szkolenia! Wydanie dokumentów (świadectwa kwalifikacji) następuje po uregulowaniu płatności za szkolenie i egzaminy oraz otrzymaniu przez eMKa Szkolenia oryginału wniosku egzaminacyjnego (w przypadku egzaminu online).

MASZ WIĘKSZĄ GRUPĘ OSÓB?

Szkolenia grupowe realizowane są również na zasadzie samokształcenia lub online (wideokonferencja).  Egzamin natomiast odbywa się osobiście na terenie firmy lub poprzez Skype.

JAKIE ŚRODKI OSTROŻNOŚCI NALEŻY ZACHOWAĆ W TRAKCIE EGZAMINÓW STACJONARNYCH NA TERENIE FIRMY?

 • zapewnienie sali do przeprowadzenia egzaminu na tyle dużej, aby móc zachować odpowiednie odległości pomiędzy uczestnikami, tj. minimum 2 m
 • zalecane jest, aby pomieszczenie miało okno z funkcją otwierania
 • zalecane jest również, by każdy z uczestników był zaopatrzony w rękawiczki, własny długopis, środki dezynfekujące i maseczki ochronne
 • każdy z uczestników podchodzi do egzaminu indywidualnie o konkretnej godzinie. Należy przyjąć około 15 minut na uczestnika. Jednocześnie uprasza się o unikanie tworzenia zgromadzeń
 • o godzinie rozpoczynających się egzaminów dla poszczególnych osób informuje koordynator wskazany po stronie zleceniodawcy.

CO GWARANTUJE eMKA Szkolenia?

 • duży wybór lokalizacji, w których prowadzi egzaminy stacjonarne
 • dobrze przygotowane materiały szkoleniowe
 • dwie opcje egzaminów państwowych – osobisty w warunkach bezpiecznych, online – pozbawiony kontaktu osobistego
 • wysoką jakość obsługi Klienta.

Źródło: Zespół eMKa Szkolenia

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj