UPS EVER SINLINE 800 wybrany przez Redakcję PC World

828

Zasilacz awaryjny UPS SINLINE 800 marki EVER został oceniony przez redakcję PC World jako najlepszy bezprzerwowy UPS wśród modeli w typologii „line-interactive” o mocy pozornej do 1000 VA. Wśród najlepszych UPS-ów 2015 o mocy poniżej 1000 VA oraz równej 1000 VA znalazł się na drugim miejscu. Specjaliści z PC World przyznając mu wyróżnienie „WYBÓR REDAKCJI” docenili jego wydajność oraz relatywnie długi czas podtrzymania zasilania podczas pracy awaryjnej.

Redakcja PC World poddała drobiazgowym testom najnowsze modele zasilaczy awaryjnych o mocy pozornej poniżej 1000 i równej 1000 VA.

Pierwsze można zastosować do podtrzymania zasilania jednego stanowiska komputerowego, drugie nadają się do ochrony nawet dwóch zestawów – podaje Redakcja PC World. Te wykonane w topologii „line interactive” oferują najlepszy stosunek ceny do możliwości i głównie tego typu urządzania przebadała.

Jak wyjaśnia Redakcja, testy PC World polegały na pomiarach czasu pracy komputera podłączonego do zasilacza UPS od chwili odłączenia zasilania sieciowego (przejścia UPS w tryb bateryjny) do momentu całkowitego wyłączenia jednostki PC. Przed rozpoczęciem testu każdy zasilacz był ładowany przez 24 godziny a potem rozładowany. Pomiary przeprowadzono po ponownym ładowaniu UPS-ów trwającym 3 oraz 12 godzin. Testy każdego modelu zasilacza zostały wykonane trzykrotnie w celu pominięcia przypadkowości i błędów.

W wyniku pomiarów zasilacz UPS EVER SINLINE 800 otrzymał miano najbardziej wydajnego UPS-a o mocy pozornej poniżej 1000 VA. W zestawieniu z zasilaczami o mocy 1000 VA zajął drugie miejsce wśród najlepszych UPS 2015. Wśród atutów urządzenia komisja doceniła wyposażenie zasilacza w dwa duże akumulatory o łącznej pojemności 10 Ah. Dodatkowo SINLINE 800 świetnie wypadł w teście po 12-godzinnym ładowaniu, gdzie pracował przez prawie 20 minut. Wysoko ocenione zostały także wysoka sprawność ładowarki, która w 3 godziny niemal do końca naładowała akumulatory oraz możliwości komunikacyjne i zarządzanie zasilaczem poprzez oferowane przez producenta oprogramowanie monitorująco-zarządzające PowerSoft.

Pełne wyniki testów na najlepsze zasilacze UPS 2015 zostały opublikowane w 8/2015 numerze PC World oraz na stronie: http://www.pcworld.pl/ranking/1165-2-Najlepsze.UPS.y.2015.html

Więcej o wyróżnionym produkcie: www.ever.eu/sinline800

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj