Przenośna drukarka do pracy w terenie – THERMOFOX

827

Opisywanie przewodów, kabli i aparatów w instalacji oraz złącz w przypadku konserwacji oraz prac związanych z utrzymaniem ruchu często odbywa się bez wcześniejszego planowania.

W tych przypadkach potrzebne jest szczególnie uniwersalne i mobilne rozwiązanie. Drukarka termotransferowa THERMOFOX to inteligentne urządzenie, które mimo niewielkich rozmiarów świetnie sprawdza się podczas pracy w terenie.

Thermofox charakteryzuje proste wprowadzanie danych bezpośrednio z klawiatury lub po podłączeniu po przez komputer do oprogramowania Clip Project Marking. Drukarka posiada ogromną ilości znaków specjalnych oraz pamięć wewnętrzną dzięki, której możemy zapamiętać do 20 projektów, dodatkowo możemy wygenerować aż 8 różnych typów kodów kreskowych.

Bardzo szeroki zakres materiałów opisowych do 24 mm szerokości i aż 8 m długości, w tym rurek termokurczliwych o średnicy przewodu 9,5 mm lub naklejek z owijka zabezpieczającąna kable, pozwoli na kompleksowe oznaczenie przewodów i kabli ale i urządzeń, złącz oraz aparatów i instalacji.

Dzięki zastosowaniu systemu automatycznego rozpoznawania materiałów, minimalizujemy możliwość popełnienia błędu i oszczędzamy czas. Drukarka posiada swój własny akumulatorek lub może być zasilana za pomocą zwykłych baterii.

Źródło: www.phoenixcontact.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj