Procesowe agregaty wody lodowej HITEMA

242

Procesowe (przemysłowe) wytwornice wody lodowej HITEMA cechują się wysoką jakością i niezawodnością. Chłodziarki przemysłowe HITEMA zaprojektowane zostały specjalnie do zastosowań przemysłowych.

Chillery procesowe HITEMA są szeroko stosowane w przemyśle w procesie chłodzenia maszyn i urządzeń jako serce systemu wody technologicznej. Chłodziarki znajdują zastosowanie w przemyśle przetwórstwa tworzyw sztucznych (wtryskarki, wytłaczarki, ekstrudery), spożywczym (mleczarnie, piekarnie, przetwórstwo mięs, warzyw), chemicznym, farmaceutycznym, inżynierii mechanicznej (obrabiarki, prasy), papierniczym (drukarki, folie).

Klientów poszukujących chillery chłodnicze sprężarkowe, chillery wodne, zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na chillery dostępne z magazynu. Ze względu na coraz większe zapotrzebowanie klientów na szybkie dostawy urządzeń chłodniczych, Schiessl Polska stworzył w Polsce duży magazyn chillerów procesowych.

Na magazynach w Polsce, oraz we Włoszech w ciągłej sprzedaży znajdują się agregaty wody lodowej HITEMA w zakresie wydajności 3-100 kW. >>> Chillery Hitema z magazynu >>>

Firma Schiessl Polska wspiera swoich klientów na etapie projektowania, oraz wykonawstwa instalacji wody lodowej. Współpracujące z nami firmy serwisujące chillery HITEMA to najlepsi specjaliści od agregatów wody lodowej na rynku.

>>> Sprawdź szczegóły oferty <<<

SCHIESSL POLSKA Sp. z o.o.
ul. Karczunkowska 46
02-871 Warszawa

tel. +48 22 750 42 90
tel. +48 22 750 42 94/95

mail: schiessl@schiessl.pl
strona: www.schiessl.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj