Nextrema G3 LED – rozwiązanie przekraczające granice

1702

Ekstremalne warunki zakładów przemysłowych wymuszają wybór rozwiązań, które przekraczają standardowe granice wytrzymałości i wydajności. Z myślą o oświetleniu takich przestrzeni, firma TRILUX wprowadza do oferty oprawy Nextrema LED G3 o niespotykanej dotychczas skuteczności świetlnej na poziomie 150 lm/W.

Nowość w ofercie firmy TRILUX to zmodernizowany wariant znanych z wysokiej szczelności opraw z rodziny Nextrema LED. Dzięki klasie IP66, rozwiązanie z powodzeniem sprawdza się w wymagających warunkach pomieszczeń przemysłowych, chłodni lub magazynów spożywczych oraz jako oświetlenie zewnętrzne. Układ optyczny chroniony jest przez wykonaną z odlewanego aluminium obudowę, odporną na przenikanie pyłów i wilgoci. Chroni ona diody także przed negatywnymi konsekwencjami wahań temperatury w zakresie od -30 do +35C.

Rozwiązanie TRILUX Nextrema LED G3 ma symetryczny, szeroki rozsył światła. Emituje białe, neutralne, jednorodne światło i charakteryzuje się temperaturą barwową na poziomie 4000 K oraz współczynnikiem odzwierciedlenia barw Ra>80. Oprawa występuje w wariantach o strumieniu świetlnym od 4 300 do 6 200 lm. Średnia żywotność diod szacowana jest na 85 tys. godzin. Najważniejszym wyróżnikiem Nextremy trzeciej generacji jest jednak skuteczność świetlna na poziomie 150 lm/W.

źródło: More&More Marketing

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj