Masz Schneidera? Możesz stać się członkiem elitarnego grona zwycięzców!

812

Mamschneidera.pl to najnowszy konkurs dla posiadaczy urządzeń Schneider Electric. Firmy wykorzystujące w swojej działalności produkty tej marki mogą wygrać atrakcyjne nagrody, wśród których znajdują się m.in. specjalistyczne szkolenia firmowe, podnoszące wiedzę z zakresu energetyki i najnowszych rozwiązań technologicznych, jak również inne cenne nagrody. Konkurs potrwa do 31 stycznia 2016, a zwycięzców poznamy 22 lutego 2016 roku.

Urządzenia Schneider Electric są jednymi z najczęściej wykorzystywanych rozwiązań w zakresie energetyki zarówno na świecie, jak i w Polsce. W odpowiedzi chce nagrodzić przedsiębiorstwa, które w swojej działalności korzystają z jego rozwiązań. Wszyscy użytkownicy produktów Schneider Electric mogą wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są cenne nagrody.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wypełnić specjalne zgłoszenie znajdujące się na stronie internetowej www.mamschneidera.pl i zarejestrować urządzenie, z którego się korzysta. Urządzenie to musi być wyprodukowane przed 2010 rokiem. Nadesłane zgłoszenia będą rozpatrywane w dwóch kategoriach:największa liczba obsługiwanych urządzeń marek Schneider Electric oraznajstarsze obsługiwane urządzenie marek Schneider Electric. W każdej z kategorii producent wyłoni po 3 laureatów, a 100 pierwszych osób otrzyma nagrody pocieszenia – bank energii marki APC by Schneider Electric.

W konkursie mogą zostać zgłoszone urządzenia wchodzące w portfolio marek firmy: Schneider Electric, Telemecanique, Merlin Gerin, Areva, Magrini Galileo, AEG, Modicon, Vea, Square D, France Transfo. Zgłoszone urządzenia muszą należeć do określonej grupy produktów takich jak: transformatory, rozdzielnice SN/NN, wyłączniki SN, styczniki SN, wyłączniki NN od 630 A, zabezpieczenia średniego napięcia, baterie kondensatorów SN/NN, sterowniki PLC, alowniki i układy miękkiego rozruchu.

W konkursie do wygrania są m.in.: vouchery podróżne TravelPass, zegarki Smartwatch Samsung Sear S, wideorejestrator samochodowy Mio MiVue 600, APC Mobile Power Bank, jak również wybrane szkolenia firmowe Schneider Electric.

Informacje i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie www.mamschneidera.pl\

źródło: www.schneider-electric.com/pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj