Innowacyjne bramki dostępowe AS-Interface 3

313

AS-Interface od dawna stanowi proste i ekonomiczne rozwiązanie do integracji czujników i elementów wykonawczych w terenie. Ale od prawie 20 lat nie nastąpiły żadne zmiany w jednym z najważniejszych komponentów systemu — bramkach dostępowych AS-Interface.

Innowacyjne bramki AS-Interface 3 firmy Pepperl+Fuchs otwierają zupełnie nowe możliwości w tym zakresie. Zaawansowana konstrukcja, nowoczesna koncepcja obsługi, obsługa wielu protokołów i możliwości IIoT przenoszą bramki AS-Interface 3 na nowy poziom i zapewniają bardzo łatwą obsługę. Niezwykle proste i bardzo dobrze przemyślane — to cechy, których oczekują od nich użytkownicy.

Wyrafinowany projekt

• Niezwykle wąska konstrukcja o szerokości zaledwie 37,9 mm
• Łatwe podłączenie bez narzędzi za pomocą zacisków sprężynowych z przodu
• 3 złącza RJ45
Nowoczesna koncepcja obsługi
• Łatwa konfiguracja dzięki zintegrowanemu serwerowi WWW
• Wyświetlacz pokazujący wszystkie informacje o mobilnych urządzeniach końcowych • Przyciski operacyjne ułatwiające uruchomienie

  Łatwa obsługa i połączenie

Możliwość obsługi wielu protokołów

• PROFINET i Ethernet/IP w jednym urządzeniu
• Szybkie przełączanie przez serwer WWW lub przycisk operacyjny • Łatwa standaryzacja maszyn

Zaawansowana konstrukcja oszczędza miejsce w szafie sterowniczej

Funkcjonalność IIoT

• REST API do komunikacji IIoT
• Dostęp do wszystkich danych dotyczących bramki i podłączonych urządzeń AS-Interface • Uproszczony protokół komunikacji maszyna-maszyna

Źródło: PEPPERL + FUCHS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj