Evertiq Expo: święto branży elektronicznej już 26 października w Warszawie

426

W czwartek, 26 października, na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się Evertiq Expo kolejna edycja największych w Polsce targów dla branży elektronicznej. Wydarzeniu będą towarzyszyć wykłady, podczas których gościem specjalnym będzie zespół elektroniki AGH Space Systems. Zaprezentuje on uczestnikom Expo Łazika Marsjańskiego.

Evertiq organizuje targi dla branży elektronicznej od 2011 roku. Wydarzenie kierowane jest przede wszystkim do osób i firm, które projektują elektronikę, produkują ją lub też zajmują się jej dystrybucją. Pierwsza edycja targów, jeszcze pod nazwą TEC (The Evertiq Conference), odbyła się w szwedzkim Lund. Następnie targi były organizowane także w takich miastach, jak: Kraków, Malmö, Tampere czy Berlin. W  2014 roku, miały miejsce premierowe targi Evertiqa w Warszawie.

Ponad 170 wystawców i całodzienne wykłady

Tegoroczna edycja targów odbędzie się w czwartek, 26 października, w godzinach od 9 do 16. Na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie pojawi się tego dnia ponad 170 branżowych wystawców z 16 krajów. Organizatorzy spodziewają się także licznego grona odwiedzających. Zwłaszcza, że poza możliwością zapoznania się z branżowymi nowinkami na kolejnych stanowiskach, będą oni mogli wziąć bezpłatny udział w całodziennych sesjach wykładów. Poprowadzą je eksperci renomowanych firm, instytutów badawczych oraz uczelni. Będą one poświęcone takim zagadnieniom, jak: IoT Mesh, rozwój inżynierii kosmicznej czy technologie laserowe.

Evertiq Expo

Kosmiczne atrakcje na Stadionie PGE Narodowym

Organizatorzy Evertiq Expo w Warszawie zapowiadają, że tegoroczna edycja będzie obfitowała w szereg atrakcji oraz porządnej dawki merytoryki. 

— Jesteśmy przekonani, że uczestnicy targów spędzą 26 października na Stadionie PGE Narodowym bardzo produktywny dzień. Wydarzenie będzie z pewnością gratką dla fanów elektroniki, każdy znajdzie tam coś dla siebie. Cieszymy się zwłaszcza z naszego programu wykładów, który wygląda bardzo imponująco. Najwięcej emocji wzbudza w nim zdecydowanie sesja poświęcona inżynierii kosmicznej, którą poprowadzą nasi goście specjalni z zespołu elektroniki AGH Space Systems. Dzięki nim uczestnicy targów będą mogli obejrzeć Łazika Marsjańskiego. Mogę też zdradzić, że fanów motoryzacji ucieszy z kolei niespodzianka przygotowana przez przedstawicieli PWR Race Team z Politechniki Wrocławskiej — mówi Daniel Myrtenblad, project manager Evertiq Expo.

Udział w Evertiq Expo w charakterze uczestnika jest bezpłatny. Rejestracji na wydarzenie można dokonać poprzez formularz dostępny na stronie internetowej targów bądź na miejscu, w dniu eventu. Szczegóły wydarzenia wraz z listą wystawców oraz programem wykładów można znaleźć na stronie targów.

Patronami medialnymi Evertiq Expo Warszawa są: Portalprzemyslowy.pl, Automatykaprzemyslowa.pl oraz Inzynierur.pl.

Źródło:Evertiq