EVER zaprasza na ACTION ROADSHOW poświęcony rozwiązaniom sieciowym i serwerowym

749

Jako jeden ze współorganizatorów, EVER Sp. z o.o., polski producent systemów zasilania gwarantowanego, zaprasza do udziału w cyklu bezpłatnych szkoleń ACTION ROADSHOW poświęconych rozwiązaniom sieciowym i serwerowym. Organizatorem głównym jest firma ACTION, dystrybutor rozwiązań marki EVER. Spotkania zaplanowano w sześciu miastach Polski i potrwają od 12 maja do 16 czerwca 2016.

Dla kogo

ACTION ROADSHOW skierowany jest głównie do Partnerów i Resellerów branży IT, którzy zamierzają poszerzyć wiedzę o najnowsze trendy i poznać nową ofertę z zakresu rozwiązań sieciowych, serwerowych oraz bezpieczeństwa przechowywanych danych. Celem spotkań jest umożliwienie uczestnikom bezpośredniego kontaktu z ekspertami, przedstawicielami producentów i specjalistów czołowych na polskim rynku marek. Promotorzy takich firm jak Allied Telesis, Edimax, HGST, QNAP, StrongBox, INTEL oraz EVER przedstawią możliwości dopasowania rozwiązań sieciowych do różnych infrastruktur przedsiębiorstw. Podpowiedzą uczestnikom, co warto proponować klientom, by osiągnąć maksymalne korzyści.

Program

Każde spotkanie zawiera siedem wystąpień partnerów technologicznych ACTION. W popołudniowej sesji przedstawiciele EVER zaprezentują najnowsze rozwiązania zasilania gwarantowanego dla infrastruktury IT, między innymi docenioną i nagrodzoną serię UPS EVER Sinline RT i RT XL. Poruszą również tematykę zabezpieczenia przed sytuacjami utraty danych w wyniku nieprzewidzianych przerw zasilania. 

Podczas przerwy na uczestników będzie czekało w pełni wyposażone mobilne centrum laboratoryjne –MobileITLab – a w nim możliwe będzie zniszczenia zbędnych danych z nośników magnetycznych lub odzyskanie utraconych danych z dysków. Organizatorzy planują dla gości liczne atrakcje oraz upominki od producentów. 

Terminy i miejsce spotkań

12 maja – czwartek Warszawa
17 maja – wtorek Wrocław
18 maja – środa Piekary Śląskie
19 maja – czwartek Wieliczka
15 czerwca – środa Poznań
16 czerwca – czwartek Gdynia

Rejestracja

Aby zgłosić chęć uczestnictwa w spotkaniu należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszenia dostępny na stronie wydarzenia (http://szkolenia.action.pl/roadshow2016/rejestracja.php). Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc na szkoleniach jest ograniczona: decyduje kolejność zgłoszeń. 

Strona wydarzenia:  http://szkolenia.action.pl/roadshow2016/
Więcej na stronie EVER:  www.ever.eu/roadshow

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj