Efektywne zarządzanie okablowaniem z TX CableNet od Rittal

31

Postępująca digitalizacja, z którą mamy do czynienia we wszystkich sferach przemysłu, wymaga odpowiedniego zaplecza w postaci efektywnej infrastruktury IT. Efektywnej nie tylko pod względem wydajności systemu, ale też jego organizacji. Aby zwiększyć wygodę eksploatowania każdego, nawet największego Data Center, Rittal oferuje swoim klientom nową, zoptymalizowaną wersję szafy rackowej TX CableNet, która definiuje na nowo zarządzanie okablowaniem w nowoczesnych strukturach IT.

Optymalizacja dla pełnej satysfakcji

TX CableNet nie jest nowością w ofercie Rittal, jednak lata współpracy z kolejnymi partnerami marki pozwoliły na wypracowanie modelowej wersji tego rozwiązania. Kolejne innowacyjne funkcje, które znalazły tu zastosowanie, przekładają się na zadowolenie użytkownika na każdym etapie jego eksploatacji.

Maksymalnie elastyczny demontaż

Zoptymalizowaną szafę sterowniczą TX CableNet wyposażono w nową płytę dachową, oferującą wiele ciekawych, a przy tym praktycznych rozwiązań. Na szczególną uwagę zasługuje tu ukryte za wstępnie zmontowanymi elementami uszczelniającymi wejście na kable. Opcja ta pozwala na organizację przewodów i zachowanie porządku w strefie okablowania.

Uzupełnieniem tego rozwiązania jest zlokalizowany w podstawie TX CableNet przepust kablowy, który nie tylko podnosi estetyczny aspekt elementu, ale też zapewnia spełnienie wymagań klasy ochrony IP20.

Ponadto dach, w który wyposażono odświeżoną wersję szafy, pozwala na wymianę wspomnianych już płyt uszczelniających na przepusty szczotkowe. Ta dowolność wyboru zwiększa możliwość optymalnego dostosowania TX CableNet do specyficznych warunków i oczekiwań każdej infrastruktury IT.

Wysokość dopasowana do indywidualnych potrzeb

Aby zwiększyć dostępność TX CableNet i umożliwić skorzystanie z jej potencjału jak największej liczbie użytkowników, Rittal wprowadził do sprzedaży różne warianty szafy rackowej. W ofercie producenta znajdziemy modele o wysokości 24 U oraz 42 U, co pozwala na dobranie produktu do indywidualnych, ściśle określonych potrzeb dowolnej infrastruktury IT.

Źródło: RITTAL