Bezpłatny webinar Schneider Electric – „Programowanie obiektowe w EcoStruxure Machine Expert dla sterowników maszynowych serii M2xx”

179

Programowanie obiektowe zostało wprowadzone, aby umożliwić bardziej przejrzysty układ i łatwiejsze pisanie dużych aplikacji i programów, których realizacja odbywa się często przy współpracy zespołów składających się z wielu programistów i wymaga skutecznej oraz prostej implementacji w całość.

Obecnie młodzi inżynierowie znają i posługują się językami programowania takimi jak C#, C++, Python czy Java, w których wykorzystuje się właśnie podejście obiektowe. W jaki sposób wykorzystać tę umiejętność na potrzeby świata przemysłu?

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w webinarze „Programowanie obiektowe w

EcoStruxure Machine Expert dla sterowników maszynowych serii M2xx”, podczas którego ekspert z firmy Schneider Electric przedstawi:

  • Możliwość przeniesienia sposobu obiektowego pisania aplikacji, znanych z powyżej wymienionych języków, do programowania sterowników PLC
  • Sposoby łatwego i praktycznego wdrożenia się w obszar sterowników przemysłowych oraz automatyki przemysłowej
  • Nowe podejście tworzenia aplikacji, które pomoże w szybszym i bardziej przejrzystym pisaniu dużych programów
  • Praktyczne ćwiczenia tworzenia i używania elementów typu „Method”, „Property”, „Action”, „Interface” w oprogramowaniu EcoStruxure Machine Expert.

 

Spotkanie odbędzie się w formie wirtualnej w dniu 28 czerwca w godzinach 11:00 – 12:00.

>>> Zarejestruj się! <<<

Schneider Electric Polska Sp. z o.o.
ul. Konstruktorska 12
02-673 Warszawa
www.se.com 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj