Audyty i przeglądy przetwornic częstotliwości Danfoss za pół ceny!

817

Część naszych przetwornic pracuje w wodociągach, oczyszczalniach, elektrowniach, ciepłowniach, statkach, w systemach HVAC albo w innych zakładach o ruchu ciągłym. W przypadku awarii na takim obiekcie najważniejsza jest szybkość reakcji.

Szczególnie w trakcie pandemii, w trakcie mierzenia się całego świata z jednym z największych w historii kryzysów gospodarczych, chcemy zadbać o ciągłość produkcji w miejscach, gdzie jest ona kluczowa i nie dopuścić do wystąpienia awarii i nieplanowanych przestojów.

Aby pomóc Ci zachować ciągłość produkcji proponujemy Voucher Serwisowy. Voucher umożliwia skorzystanie z usług dedykowanych przetwornicom częstotliwości w promocyjnej cenie z rabatem w wysokości 50%.

W ramach oferty można skorzystać z jednej z trzech propozycji usług:

  • Audytu oceny ryzyka eksploatacji
  • Przeglądu przetwornic częstotliwości
  • Pakietu promocyjnego: Audyt oraz Przegląd

Oferta promocyjna to znakomity sposób by ograniczyć wydatki w ramach budżetu utrzymania ruchu oraz przeprowadzić audyt i przegląd urządzeń. Rozumiemy, że każda aplikacja jest inna. Dlatego dajemy możliwość zbudowania pakietu usług dostosowanego do Twoich potrzeb. Możesz skorzystać z usługi DrivePro® Site Assessment, aby przeprowadzić szczegółowy audyt wszystkich zainstalowanych przetwornic częstotliwości. Nie chcesz, by po Twoim obiekcie poruszały się osoby z zewnątrz? Istnieje możliwość przeprowadzenia audyty zdalnie.

W ofercie jest dostępnych tylko 100 Voucherów Serwisowych.

Skontaktuj się z nami, aby dopasować ofertę do Twoich potrzeb.

Więcej informacji: https://www.danfoss.com/pl-pl/campaigns/dds/promotion-service/?utm_source=external&utm_medium=portalprzemyslowy&utm_campaign=artykul

Dane teleadresowe:


Danfoss Poland Sp. z o. o.
Ul Chrzanowska 505-825
Grodzisk Mazowiecki
Tel. 22 755 06 68
e-mail: bok@danfoss.com
www.danfoss.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj