Wiha zdobywa wyróżnienie „Red Dot” dla uchwytu na bity z magazynkiem LiftUp 26one®

816

Oszczędność czasu, miejsca, redukcja ciężaru i dbałość o szczegóły wykonania  – innowacyjne podejście do projektowania narzędzi ręcznych kolejny raz nie pozostało obojętne branży. 

Gremium specjalistów kapituły Red Dot Awards, po zakończeniu wielodniowej analizy tysięcy produktów z całego świata, uhonorowało  i wyróżniło uchwyt na bity z magazynkiem LiftUp 26one® –  przyznając mu uznany na całym świecie znak jakości „Red Dot” za jakość wykonania i design. To już trzecie tego typu wyróżnienie przyznane tej wiosny firmie Wiha Werkzeuge GmbH.

Uchwyt na bity z magazynkiem LiftUp 26one® to zupełnie nowoczesne podejście do  komfortu pracy każdego profesjonalnego wykonawcy. 13 bitów dwustronnych, a więc 26 najczęściej stosowanych profili, umieszczono w jednym, poręcznym narzędziu, co gwarantuje nie tylko redukcję ciężaru, ale oszczędność miejsca i czasu. Wybór bitów, ich wyjmowanie i ponowne wkładanie jest bardzo proste – magazynek otwiera się w rękojeści po naciśnięciu przycisku, dając dostęp do uporządkowanych, ułożonych wachlarzowo elementów. Ma to ogromne znaczenie z punktu widzenia zwiększania efektywności i ergonomii pracy użytkownika. Warto dodać, że w marcu br. to innowacyjne rozwiązanie serii uchwytów na bity z magazynkiem „LiftUp” firmy Wiha otrzymało także nagrodę iF DESIGN 2017.

– Otrzymane wyróżnienie i partycypowanie w tak szacownej grupie renomowanych konkurentów stanowi dla nas potwierdzenie obecnego potencjału innowacyjnego. Jesteśmy dumni, że opracowane przez nas rozwiązania i nieodłączna jakości wzornictwa znajdują uznanie zarówno wśród technologów, jak i wykonawców. Ten swoisty sprawdzian przed gremium ekspertów i międzynarodowych specjalistów dał nam również cenną odpowiedź na temat skuteczności obranej przez nas strategii w zakresie designu. Dzięki temu, wraz z opiniami uzyskanymi bezpośrednio od użytkowników, np. w toku intensywnych badań ankietowych, uzyskaliśmy istotny komunikat zwrotny oraz sugestie dotyczące naszej przyszłej polityki w zakresie projektowania bezpiecznych, funkcjonalnych i praktycznych narzędzi do codziennego użytku. – podkreśla Ronny Lindskog, szef działu marketingu i sprzedaży.

Innowacyjne podejście do projektowania wpływa nie tylko na odbiór estetyczny, ale ma znaczący wpływ na ergonomię pracy, trwałość narzędzi oraz bezpieczeństwo ich użytkowania. Technologie Wiha powstają w oparciu o doświadczenie korzystających z nich użytkowników, dlatego stanowią wyraz zrozumienia zróżnicowanych potrzeb – to rozwiązania od profesjonalistów dla profesjonalistów.

Więcej informacji:  https://www.wiha.com/pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj