Wchłania niczym gąbka – Mata MULTITEX® do cieczy oleistych i wodnorozpuszczalnych

774

Narażone na zanieczyszczane wyciekami i niebezpiecznymi cieczami w trakcie prac remontowych posadzki świetnie zabezpiecza mata absorpcyjna MULTITEX® firmy MEWA. 

Mata absorpcyjna MEWA MULTITEX® jest produktem wielokrotnego zastosowania, oferowanym przez firmę MEWA w ramach systemu pełnej usługi (dostawa – odbiór zanieczyszczonych mat – pranie – dostawa czystych mat). Mata skutecznie chroni posadzki przed skutkami zanieczyszczeń olejami silnikowymi i przekładniowymi, rozpuszczalnikami, smarami, ługami itp.

Może być stosowana na różnych powierzchniach, bowiem maty można łączyć ze sobą. Mata MULTITEX®  waży 600 g i jest w stanie wchłonąć od 2,5 do 3,0 litrów cieczy. Mata przewodzi ciecz natychmiast z tkaniny zewnętrznej do wnętrza maty i magazynuje ją w sposób trwały w rdzeniu ssącym. Tym samym zewnętrzna powierzchnia maty pozostaje stosunkowo sucha, podczas gdy w jej wnętrzu specjalna włóknina równomiernie rozprowadza ciecz, trwale ją wiążąc.

Więcej informacji: www.mewa-service.pl/czysciwa-tekstylne/mewa-multitex

 

 
MEWA Textil-Management
Firma MEWA zaopatruje firmy w całej Europie, gdzie posiada 43 placówki, oferując odzieży roboczą i ochronną, czyściwa tekstylne, wycieraczki do butów i maty olejowe oraz artykuły bhp. 4500 pracowników obsługuje ponad 165 000 klientów w przemyśle, handlu, rzemiośle i gastronomii.

W 2012 roku firma osiągnęła obroty w wysokości 528 mln euro.

 

Założona w 1908 roku MEWA jest dzisiaj czołowym producentem w segmencie tekstyliów przemysłowych. W 2011 roku MEWA wydawnictwo Verlag Deutsche Standards przyznało firmie tytuł „Lidera Światowego Rynku”, a w 2013 roku firma ponownie została wyróżniona jako „Marka Stulecia“. Poza tym, również w 2013 roku MEWA nominowana została do nagrody za „najbardziej zrównoważony produkt/usługę w Niemczech“, kwalifikując się do grona trzech najlepszych niemieckich firm w tej kategorii.  

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj