Użytkownicy czyściw MEWA mogą uzupełniać swoje wyposażenie o dodatkowe artykuły ochronne

668

MEWA oferuje szeroka paletę produktów, które mogą być wykorzystane w różnych branżach.

Od ponad stu lat firma MEWA oferuje czyściwa wielokrotnego użytku do zastosowań przemysłowych, które w ramach tzw. pełnego serwisu wykorzystywane są w warsztatach samochodowych, drukarniach, w zakładach rzemieślniczych i przemysłowych. Dla użytkowników czyściw MEWA ma także obszerną ofertę w zakresie artykułów BHP – zarówno ochronnych jak i technicznych.

Każdy, kto używa czyściw firmy MEWA, potrzebuje z reguły także rękawic, butów ochronnych oraz innych artykułów BHP. Dlatego też oferujemy naszym klientom jednocześnie artykuły ochronne, w które mogą oni wyposażyć swój personel, a tym samym sprawić, że wykonywana praca stanie siᶒ prostsza i bezpieczniejsza (http://www.mewa-service.pl/artykuly-bhp/). Wyposażenie BHP to idealne uzupełnienie usług w zakresie tekstyliów przemysłowych firmy MEWA.

Szeroką paletę artykułów BHPoferujemy pod marką „World Wide Work by MEWA“.W formie katalogu lub jak kto woli w sklepie internetowym prezentujemy naszym klientom wyroby znanych i uznanych marek, przeznaczone dla każdego zawodu i branży. Klient może znaleźć tu np. półbuty lub sznurowane buty z cholewką. Może wyposażyć swoich pracowników zatrudnionych w warsztacie w buty ochronne o ciekawym wyglądzie, lub też w stylowe półbuty znanych producentów, takich jak np. Lee Cooper czy Label No Risk. Może również wybrać lekkie, sportowe modele firmy Ducati, nie mówiąc już o szerokim wyborze produktów marki Korsar.

Bezpieczeństwo podstawą skutecznej i wydajnej pracy

Nowoczesne, lekkie i elastyczne buty ochronne oferowane są we wszystkich klasach bezpieczeństwa. Klienci znajdą tutaj obuwie z podeszwą odporną na przebicia, buty odporne na działanie wysokiej temperatury z antypoślizgową podeszwą gumową lub też buty odporne na działanie olejów, kwasów, benzyny i tłuszczy. W zależności od potrzeb nadają się one do różnych zastosowań –  wszędzie jednak tam, gdzie liczy się bezpieczeństwo.

Rękawice ochronne chronią dłonie pracowników w wielu przypadkach ryzyka, na jakie narażone sᶏ w trakcie wykonywania codziennej pracy.Dostępne są zatem rozwiązania pozwalające w odpowiedni sposób chronić dłonie w każdym zawodzie: np. modele o właściwościach antystatycznych (ESD) czy też specjalne rękawice dla spawaczy. Wykonane są one z materiałów wysokiej jakości i odznaczają się odpornością na ścieranie, przecięcie, rozerwanie czy też przekłucie. 

Wszystkie oferowane artykuły wykonane są zgodnie z europejskimi normami i posiadają odpowiednie certyfikaty. Dla użytkownika jest w tym wypadku jedna zasadnicza korzyść: w ramach zarządzania tekstyliami firmy MEWA wszystko może on zamówić u jednego dostawcy, zarówno czyściwa w systemie pełnej obsługi, jak i wyposażenie BHP dla pracowników.

 Artykuły marki World Wide Work firmy MEWA można zamawiać na stronie:

http://www.mewa-service.pl/artykuly-bhp/

 

 
MEWA Textil-Management
Firma MEWA zaopatruje firmy w całej Europie, gdzie posiada 43 placówki, oferując odzieży roboczą i ochronną, czyściwa tekstylne, wycieraczki do butów i maty olejowe oraz artykuły bhp. 4500 pracowników obsługuje ponad 165 000 klientów w przemyśle, handlu, rzemiośle i gastronomii.

W 2012 roku firma osiągnęła obroty w wysokości 528 mln euro.

 

Założona w 1908 roku MEWA jest dzisiaj czołowym producentem w segmencie tekstyliów przemysłowych. W 2011 roku MEWA wydawnictwo Verlag Deutsche Standards przyznało firmie tytuł „Lidera Światowego Rynku”, a w 2013 roku firma ponownie została wyróżniona jako „Marka Stulecia“. Poza tym, również w 2013 roku MEWA nominowana została do nagrody za „najbardziej zrównoważony produkt/usługę w Niemczech“, kwalifikując się do grona trzech najlepszych niemieckich firm w tej kategorii.  

www.mewa-service.pl