Tork EasyCube™. Inteligentne sprzątnie.

716

Tork EasyCube™  to usługa w chmurze, która łączy w jeden system poszczególne urządzenia łazienkowe i przekazuje personelowi sprzątającemu aktualne informacje o stopniu zużycia papieru, mydła i środka dezynfekującego do rąk. System informuje też, ilu gości odwiedziło każdą łazienkę. W ten sposób powstała nowa filozofia sprzątania, która pozwala uniknąć zbędnej pracy, zapewnia większe zadowolenie klientów i rewolucyjnie zwiększa motywację personelu. Zamiast sztywnego harmonogramu personel sprzątający korzysta z tabletów informujących, gdzie i co wymaga interwencji.

Tork EasyCube™ sprawdzi się w wielu rodzajach firm, zwłaszcza w rozległych obiektach o dużym natężeniu ruchu, takich jak parki rozrywki i lotniska.

„Tork EasyCube znacząco poprawił pracę zespołową – każdy wie dokładnie, gdzie należy posprzątać, ponieważ wszystkie dane mamy na wyciągnięcie ręki. A dzięki tabletom możemy naprawdę zrelaksować się podczas przerw. Dzięki Tork EasyCube wiemy, że mamy pełną kontrolę”. – mówi Elvira Ivarsson liderka zespołu sprzątającego w szwedzkim zoo i parku rozrywki Furuvik, gdzie wykorzystywany jest Tork EasyCube™

Decyzje oparte na danych
Dzięki usłudze Tork EasyCube™ zamiast reagować na skargi dotyczące braku zapasów w łazience, kierownicy obiektów i personel sprzątający mogą skupić się na proaktywnym i elastycznym podejściu do sprzątania. Konkretne dane ułatwiają podejmowanie właściwych decyzji. Obserwując zużycie wkładów na osi czasu, kierownicy mogą podejmować trafne decyzje o zakupach i wymaganym budżecie.

Wysoka skuteczność sprzątania
Powiadomienia o niskim stanie wkładów i liczbie użytkowników w aplikacji Tork EasyCube™ pozwalają wyeliminować rutynowe sprawdzanie łazienek. Personel sprzątający może skupić się na łazienkach, które faktycznie wymagają interwencji. Dane uzyskiwane w czasie rzeczywistym pozwalają zapobiegać skargom. Tork EasyCube™ pozwala zadbać, aby na każdego użytkownika czekała zawsze czysta, dobrze zaopatrzona i świeża łazienka.

Bardziej skuteczna komunikacja
Dopasowany do potrzeb poszczególnych firm system Tork EasyCube™ pozwala kierownikom planować optymalne trasy obchodu w oparciu o często odwiedzane obszary i godziny szczytu. Personel sprzątający pozostaje w bezpośrednim kontakcie z kierownikami i pozostałymi pracownikami, nawet w dużych obiektach.

Linia dozowników Tork Image Design™ wyposażona w system Tork EasyCube™ została wyróżniona prestiżową nagrodą 2016 ISSA Innovation Award w kategorii Dozowniki . Rozdanie nagród miało miejsce podczas targów ISSA Interclean North America.

Więcej informacji: https://www.tork.pl/easycube/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj