Szeroka oferta markowej odzieży ochronnej i artykułów bhp – katalog „World Wide Work by MEWA” już jest dostępny

720

Jak właściwie ubierają się dziś w pracy rzemieślnicy i pracownicy fizyczni? Praktycznie i na tyle bezpiecznie, na ile wymaga tego ich praca. Ale z pewnością już nie monotonnie i nie brzydko. Całą paletę możliwości dostosowanych do każdego klienta zawiera na 350 stronach katalog „World Wide Work by MEWA“. Katalog nowej marki odzieży ochronnej i artykułów bhp, oferowanych przez firmę MEWA, dostępny będzie od 1 września b.r. Nowy katalog oferuje większy niż dotąd wybór artykułów modnych marek dla wszystkich zawodów i branż.

Nowości i bestsellery sprzyjają dobremu sampoczuciu

Świetne obuwie ochronne wyznaczającej trendy mody, brytyjskiej firmy Lee Cooper, stylowe półbuty i sznurowane buty z cholewami nowej firmy Label No Risk, czy też szczególnie lekkie, sportowe modele butów firmy Ducati, sprawiają, że obuwie łączy w sobie cechy butów wykorzystywanych w pracy, jak i w rekreacji. Obuwie rekreacyjne zainspirowało także twórców rozszerzonej kolekcji marki Korsar, oferującej obuwie z rożnych, łączonych ze sobą, kolorowych materiałów.

Również ręce należy chronić w odpowiedni sposób. Na ponad 50 stronach katalogu przedstawiciel każdego zawodu znajdzie dla siebie odpowiednie rękawice ochronne w swoim ulubionym kolorze, m.in. także najnowsze modele rękawic marki Korsar, posiadające właściwości antystatyczne (ESD) oraz najnowsze rękawice dla spawaczy.

Jakość i dobry serwis przekonały ponad 60 000 klientów w Europie

Ponieważ także w pracy każdy chce dobrze wyglądać, katalog „World Wide Work by MEWA” zawiera propozycje odzieży roboczej przeznaczone do prac prowadzonych na zewnątrz, oferowane przez uznane i lubiane marki, jak Lowa czy Helly Hansen. Kurtki pilotki, będące przebojem od wielu już lat, można zamówić w wielu nowych kombinacjach kolorystycznych w rozmiarach od XS do 5XL. W końcu cały zespół pracowników powinien być ubrany wygodnie i w odpowiedni sposób. „Wielu dostawców oferuje jedynie standardową konfekcję. Nasi klienci doceniają jednak fakt, iż u nas mają naprawdę duży wybór wysokiej jakości koszulek, swetrów, kurtek, spodni i butów we wszystkich rozmiarach – i to zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet“, mówi Margharet Feldgiebel, dyrektorka działu artykułów bhp w firmie MEWA, prezentując dalsze zalety jedynej w swoim rodzaju szerokiej oferty, jaką zawiera katalog „World Wide Workby MEWA“: „Współpracujemy z ponad 250 producentami z całego świata. Dlatego też możemy doradzać naszym klientom indywidualnie i zawsze zaoferować im najlepszy produkt. Jeśli dany produkt w danej chwili nie jest niedostępny, nasi doradcy zaproponują alternatywne wyroby, bowiem na pilnie potrzebny produkt nie należy długo czekać.“ Takiej indywidualnej usłudze zaufało w międzyczasie ponad 60 000 klientów w 15 krajach Europy.

Więcej informacji: www.mewa-service.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj