Systemy dla przemysłu – Ogrodzenia bezpieczeństwa: X – Guard

1553

X-Guard® jest całkowicie nowym systemem ochronnym maszyn, który spełnia nowe dyrektywy dotyczące ochrony maszyn z 29 grudnia 2009.

Unikalna i pomysłowa konstrukcja X-Guard® z szeroką gamą standardowych komponentów oraz akcesoriów, zapewnia kompletne zabezpieczenia maszyn, takie jakie są konieczne. System można scharakteryzować w następujących pojęciach:

Bezpieczeństwo i niezawodność.

Systemy bezpieczeństwa Axelent są tak projektowane, aby w pełni spełniać wymagania funkcji ochrony maszyn. Systemy zgodne są z obowiązującymi normami w Unii Europejskiej i wymogami dyrektywy maszynowej 2006/42/EC.

Praktyczne i funkcjonalne rozwiązania.

Poza zapewnieniem bezpieczeństwa, ważne jest aby produkt w jak największym stopniu ułatwiał pracę operatora. Oferowane przez nas systemy bezpieczeństwa posiadają bardzo dużo rozwiązań ułatwiających dostęp oraz zapewniających bezpieczne przemieszczanie się bezpośrednio wokół maszyn.

Cały system bezpieczeństwa zbudowany jest na bazie standardowych modułów, takich jak:

panele, słupy, akcesoria oraz elementy do modyfikacji paneli w płaszczyźnie poziomej i pionowej. Rozwiązania te jeśli zachodzi konieczność ułatwiają rozbudowanie i modyfikację istniejących już ogrodzeń.

Wszechstronność i ekonomia.

System ochrony maszyn X-Guard® jest dostępny w kilku wariantach: panele siatkowe, z blachy oraz z tworzywa. Oferta zupełniona jest o szeroką gamę rodzajów drzwi, zamków oraz akcesoriów. Wszechstronność i prosta obsługa wraz z szybką dostawą i montażem sprawiają, że wybierając systemy firmy Axelent, klient ma pewność, że uzyskuje korzystne, ekonomiczne rozwiązanie.

Innowacje i ciągły rozwój.

Odpowiadając na potrzeby klientów oraz ściśle współpracując z producentami maszyn dajemy oferowanym produktom nowy wymiar, którym jest design i funkcjonalność. Przykładem jest opracowanie zaokrąglonego panela z serii X-Guard® Contour.

System bezpieczeństwa występuje w dwóch wersjach:

  • X-Guard®
  • X-Guard® Lite

System X-Guard® oprócz paneli z siatki zawiera moduły z blachy i tworzywa sztucznego. Rozwiązania te można łączyć ze sobą tworząc jeden niepowtarzalny i optymalny system.

Więcej informacji:

Info-Protect
Tel. 61 663 37 65
Mob. 512 100 555

Email: jw@info-protect.pl
www.info-protect.pl