Pierwsze zewnętrzne kamery kopułkowe wykorzystujące poczerwień od Panasonic

785

Panasonic wprowadził do swojej oferty linię kopułkowych kamer dozorowych wyposażonych w diody LED do emisji podczerwieni. Wchodzące w skład 6 serii urządzenia umożliwiają rejestrowanie obrazów w formacie HD i Full HD, jak również monitoring w czasie rzeczywistym przy prędkości zapisu wynoszącej 60 klatek na sekundę. Kamery zostały zaprojektowana z myślą o zastosowaniu w takich przestrzeniach, jak lotniska, stadiony czy kasyna.

W nowych urządzeniach podwojono prędkość rejestracji obrazów do 60 klatek na sekundę. Tym samym pozwalają one na wychwycenie wszystkich szczegółów niezależnie od rodzaju panującego oświetlenia. Ponadto kamery oferują opcje podwójnego zapisu SD i są kompatybilne z aplikacjami Panasonic do zdalnego monitorowania i sterowania ich pracą. Dzięki temu możliwe jest elastyczne skonfigurowanie systemu zgodnie z wymaganiami użytkowników.

– Prezentowana seria kamer należy do najbardziej innowacyjnych i niezawodnych rozwiązań Panasonic w obszarze monitoringu CCTV. Wyróżnia je m.in. możliwość rejestracji obrazu z szybkością 60 klatek na sekundę, pozwalająca na wychwycenie wszystkich szczegółów nawet podczas obracania się kamer. Dodatkowo są wyposażone w funkcję detekcji twarzy, a szeroki kąt emisji podczerwieni gwarantuje wyraźne oświetlenie całej obserwowanej przestrzeni – mówi Gerard Figols, European Product Manager w Panasonic.

Urządzenia mogą rejestrować obraz w podczerwieni w obrębie 30 metrów wokół miejsca instalacji, dostosowując się błyskawicznie do zmian warunków oświetleniowych. Ponadto umożliwiają przesyłanie do czterech strumieni H.264 jednocześnie, co pozwala zaoszczędzić pasmo, zachowując przy tym wysoką jakość obrazu. Zewnętrzne kamery wandaloodporne są już dostępne u Autoryzowanych Partnerów Panasonic. Wkrótce na rynku pojawią się także kamery do zastosowania wewnątrz, zarówno w wersji wandaloodpornej, jak i standardowej.

Więcej informacji na temat systemów kamer dozorowych Panasonic znajduje się pod adresem: http://business.panasonic.pl/kamery-profesjonalne/produkty-i-akcesoria/oferta-kamer-do-systemow-zabezpiecze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj