Nowe znaczniki rur do każdego środowiska

792

Znalezienie optymalnego materiału znacznika rur dla konkretnego zakładu może być czasochłonne.

Firma Brady oferuje znaczniki rur do rurociągów wewnętrznych, zewnętrznych i znaczniki o podwyższonych parametrach do rurociągów zewnętrznych (serie Indoor, Outdoor i Outdoor+), które pomogą w identyfikacji rurociągów w dowolnym zakładzie na świecie.

Mniej wypadków, większa wydajność
Dobrze widoczne i czytelne znaczniki rur mogą służyć do identyfikacji medium w rurociągu lub kierunku jego przepływu, co zwiększa wydajność pracy ekip remontowych, ułatwiając odnalezienie rur wymagających serwisowania oraz zaworów, które należy zamknąć, by przeprowadzić zabiegi serwisowe. Oprócz zwiększania wydajności znaczniki rur pomagają także zapobiegać wypadkom, ostrzegając pracowników, zewnętrznych wykonawców i ekipy ratownicze o niebezpiecznym medium w rurociągu.

Znaczniki rur do każdego środowiska
Znaczniki rur pomagają zmniejszyć liczbę wypadków w pracy i zwiększyć wydajność, jeżeli są widoczne i solidnie przytwierdzone. Dzięki badaniom prowadzonym w naszych laboratoriach za pomocą unormowanych metod badawczych firma Brady opracowała znaczniki rur do rurociągów wewnętrznych, zewnętrznych oraz o podwyższonych parametrach do rurociągów zewnętrznych, które zapewniają maksymalną trwałość i solidność w różnorodnych środowiskach. Dobierz odpowiedni znacznik rur i zapewnij trwałą identyfikację rurociągów prowadzonych w budynkach i na zewnątrz w zakładach działających w środowisku pustynnym, na morskich platformach wydobywczych lub w mniej wymagającym środowisku.

Zgodność z każdą normą
Firma Brady oferuje znaczniki rur serii Indoor, Outdoor i Outdoor+ w dowolnym kolorze, co umożliwia zachowanie zgodności z dowolną normą zakładową, branżową czy firmową dotyczącą oznaczania rur. Nasi klienci mogą wybrać wymagane parametry, kolory, komunikaty i symbole do nadrukowania na znacznikach, a także system ich mocowania (klejone lub nieklejone) dopasowany do potrzeb danego zakładu w dowolnym miejscu na świecie.

Sprawdź, jak trwałe są nasze znaczniki rur – zamów darmowy zestaw próbek pod adresem emea_request@bradycorp.com