Nowa, maksymalnie odporna na zmywanie etykieta do identyfikacji obwodów drukowanych

774

Konstrukcje obwodów drukowanych są coraz mniejsze i coraz bardziej złożone, w związku z czym w montażu stosowane są coraz intensywniejsze procesy mycia i środki myjące. Nowa poliamidowa etykieta B-777 firmy Brady została zaprojektowana po to, by przylegać i zachować czytelność umożliwiającą identyfikowalność podczas wielu cykli intensywnego płukania.

Identyfikowalność w cyklach intensywnego płukania
Sektor montażu obwodów drukowanych wdraża procesy mycia bardziej agresywnymi środkami po to, by usuwać zanieczyszczenia z coraz mniejszych i coraz bardziej złożonych obwodów. W procesach płukania stosuje się duże ilości wody w warunkach podwyższonego ciśnienia, a także zasadowe środki chemiczne o wyższej wartości pH oraz wyższe temperatury niż w standardowych instalacjach mycia. Etykieta B-777 firmy Brady została zaprojektowana tak, by przylegać do wyrobu mimo tych ekstremalnych warunków i zapewniać pełną identyfikowalność obwodów.

Nowa etykieta i taśma barwiąca na potrzeby identyfikowalności
W połączeniu z nowa taśmą barwiącą R-6300 nowa etykieta B-777 UltraTemp dobrze sprawdza się w procesach intensywnego mycia z lutowaniem rozpływowym i bez niego. Biała, poliamidowa etykieta B-777 z połyskiem oferuje doskonałą odporność na oddziaływanie szorstkich topników i lutowanie na fali, sprawdzając się w temperaturach do 300°C. Etykieta jest również zoptymalizowana pod kątem zadruku małą czcionką lub kodem kreskowym i dostępna w indywidualnych rozmiarach.

Druk i nakładanie w zakładzie
Etykieta B-777 UltraTemp przeznaczona do intensywnych procesów płukania idealnie współpracuje z systemem druku i nanoszenia etykiet BSP™61, podajnikiem etykiet ALF oraz innymi systemami do automatycznego nakładania. Łącznie stanowią one niezawodne i elastyczne rozwiązanie do zastosowań produkcyjnych w warunkach wysokiej temperatury. Firmy, które nie chcą drukować etykiet na potrzeby identyfikowalności w zakładzie, mogą zamówić zadrukowane etykiety B-777 i wykorzystywać je w procesach intensywnego płukania.

Napisz na adres emea_request@bradycorp.com i odbierz broszurę lub zestaw próbek. lub: www.bradycorp.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj