Nowa etykieta rozpuszczająca się w ciągu 30 sekund od kontaktu z wodą

778

Nowa, papierowa etykieta rozpuszczalna w wodzie B-403 firmy Brady Corporation całkowicie rozpuszcza się w ciągu 30 sekund od kontaktu z ciepłą wodą nie niszcząc powierzchni ani nie pozostawiając resztek kleju. B-403 to idealne rozwiązanie do identyfikacji elementów, które wymagają powtórnej identyfikacji po każdym użyciu.

Etykieta posiada szerokie zastosowanie w laboratoriach, transporcie, logistyce i innych branżach przemysłowych.

Szybko i łatwo
Papierowa etykieta rozpuszczalna w wodzie B-403 jest samoprzylepna i bardzo łatwa do aplikowania. Kontakt z ciepłą wodą sprawia, że etykieta całkowicie rozpuszcza się w ciągu 30 sekund nie uszkadzając powierzchni, na którą była aplikowana i nie zostawiając żadnych resztek. Etykieta B-403 zmniejsza nakład pracy potrzebny do zdejmowania etykiet, ułatwia konserwację filtrów i odpływów oraz pozwala na łatwą identyfikację powtórną elementów wielokrotnego użytku w różnych branżach.

Szeroka gama powierzchni aplikacji
Nowa etykieta rozpuszczalna w wodzie dobrze przylega do większości powierzchni, w tym do szkła, stali nierdzewnej, aluminium, tworzyw sztucznych i innych materiałów. Dzięki temu ta etykieta jest doskonałym rozwiązaniem do tymczasowej identyfikacji kontenerów, skrzyń i towarów szklanych, pozwalając także minimalizować ilość odpadów.

Druk na miejscu
Rozpuszczalne w wodzie etykiety można drukować na miejscu w dowolnym zakładzie na stacjonarnej drukarce firmy Brady. Drukarki kompatybilne z etykietą B-403 to BBP12, S3100, BBP30, BBP31, BBP33, BBP35, BBP37 i drukarka przemysłowa BradyPrinter i7100 z taśmą barwiącą R4300.

Źródło: Brady Corporation

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj