MEWA Dynamic Allround – odzież ochronna dla różnych zastosowań

873

Kolekcja odzieży „MEWA Dynamic Allround” jest dostępna w wersji chroniącej przed wysoką temperaturą, chemikaliami i przed oddziaływaniem termicznym wyładowania łukowego, a także przed ładunkami elektrostatycznymi i jest przy tym bardzo wygodna.

Wielu przedsiębiorców poszukuje odzieży ochronnej, która spełniałaby wymogi bezpieczeństwa i byłaby jednocześnie wygodna w noszeniu. Dostawca usług tekstylnych MEWA oferuje nową odzież ochronną MEWA Dynamic Allround w systemie wynajmu. W oparciu o linię MEWA Dynamic – odzież roboczą, która ułatwia każdy ruch – powstał wygodny i funkcjonalny wariant odzieży łączący w sobie właściwości środków ochrony indywidualnej.

Bezpieczna ochrona

Odzież chroniąca przed wysoką temperaturą i płomieniami MEWA Dynamic Allround stanowi zabezpieczenie przed termicznym zagrożeniem, jakie powstaje podczas łuku elektrycznego, jak też przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Jest ona przeznaczona dla ślusarzy, elektryków i instalatorów, a także dla pracowników miejskich zakładów komunalnych czy energetycznych. Istnieją również warianty tej odzieży, które mogą być stosowane w innych branżach gdzie wymagana jest:ochrona przed chemikaliami, ochrona przed łukiem elektrycznym,klasa 2 czy jednoczesna ochrona przed chemikaliami i łukiem elektrycznym.

Komponentami kolekcji MEWA Dynamic Allround są kurtki, spodnie robocze lub spodnie ogrodniczki. Podobnie jak wszystkie ubrania firmy MEWA, ubrania tej kolekcji posiadają praktyczne detale przydatne w codziennym użytkowaniu, takie jak kieszeń na calówkę, szlufka na zawieszenie młotka czy miejsca do przechowywania małych przedmiotów.

Bezpieczeństwo do wynajęcia

Odzież ochronna oferowana jest w ramach pełnego serwisu firmy MEWA, tzn. zabrudzona odzież jest odbierana od klienta, prana w sposób przyjazny dla środowiska i zwracana klientowi już w stanie czystym. Po każdym myciu podlega profesjonalnej konserwacji i kontroli, by sprawdzić, czy nadal spełnia ona normy, według których została certyfikowana. W przeciwnym razie odzież jest naprawiona lub podlega wymianie.

Źródło: MEWA