MEPAX: BRADY, Nowe, trwałe, wpinane znaczniki rur

748

Nowe, wysokiej jakości wpinane znaczniki rur są niezwykle trwałe i łatwe do zainstalowania lub deinstalacji. Można je dostosować do dowolnego standardu, dzięki czemu przyczyniają się do wzrostu bezpieczeństwa i wydajności instalacji, przekazując informacje o czynniku roboczym w rurociągu i kierunku jego przepływu nawet w trudnych warunkach.

Brak kleju
Nowe, wpinane znaczniki rur stanowią idealne rozwiązanie dla rur o średnicy co najmniej 20 cm, ponieważ nie wymagają zastosowania kleju do ich przymocowania. Znacznik ten nakład się na nośniku z włókna szklanego, który łatwo można zapiąć na dwóch paskach. Znacznie ułatwia to wymianę lub wypięcie znacznika. System zapięć pozwala także na szybkie zamontowanie znacznika po jego aktualizacji. Brak konieczności stosowania kleju oznacza, że wpinane znaczniki rur są praktyczniejsze w zastosowaniu w przypadku rur zimnych, gorących, z powłoką malarską lub zaolejonych.

Trwałość materiałów
Wpinany znacznik rur firmy Brady wykonany jest ze stali nierdzewnej i włókna szklanego. Te trwałe materiały zapewniają, że znacznik nie odpadnie, a także umożliwiają długotrwałą identyfikację rur użytkownikom przemysłowym.

Druk na miejscu
Firma Brady dostarcza spełniające określone wymogi wpinane znaczniki rur do dowolnego kraju, dla dowolnej branży czy firmy. Niektóre znaczniki można drukować na miejscu przy pomocy drukarki termotransferowej Brady. Puste zapinane znaczniki rur to opcja dla firm, które preferują elastyczność i możliwość zadrukowania znaczników na miejscu. Firma Brady dostarcza także znaczniki rur w konkretnych wzorach, na których można na miejscu uzupełnić niezbędne informacje. Firma Brady może także dowolny zapinany znacznik rur zadrukować lub zaprojektować na indywidualne życzenie.

źródło: http://www.mepax.com/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj