Mata olejowa MULTITEX® firmy MEWA „Produktem Roku 2016”

760

Mata olejowa MULTITEX® firmy MEWA, chroniąca powierzchnie przed zanieczyszczeniami w postaci niebezpiecznych cieczy, została laureatem w kategorii bhp w ramach XII. edycji konkursu Produkt Roku, organizowanego przez redakcję czasopisma „Inżynieria i Utrzymanie Ruchu“.

Tytuł Produktu Roku przyznano łącznie w 17 kategoriach związanych z obszarem utrzymania ruchu, a uroczystość rozdania dyplomów odbyła się 11 kwietnia 2017 r. w Warszawie w ramach konferencji „Przemysł 4.0“. W imieniu firmy MEWA Textil-Service Sp. z o.o. dyplom Produktu Roku 2016 odebrali: Piotr Borowczyk, prezes zarządu oraz Maciej Bielecki, dyrektor handlowy.

Bezpiecznie, czysto, efektywnie
Mata olejowa MULTITEX® firmy MEWA jest produktem wielokrotnego użytku i stanowi niezwykle wygodne i ekologiczne rozwiązanie dla warsztatów i zakładów produkcyjnych. Mata wchłania różnego rodzaju ciecze. Może być stosowana do zabezpieczenia posadzek w miejscach napraw i konserwacji maszyn i urządzeń. Mata sprawdza się bardzo dobrze w praktycznym zastosowaniu. W sposób bezpieczny i czysty w rdzeniu ssącym, wykonanym ze specjalnej włókniny, mata gromadzi oleje silnikowe i przekładniowe, rozpuszczalniki, ciecze chłodząco-smarujące i ługi.

Tekstylna mata olejowa waży 600 gramów, ma wymiary 60 cm na 90 cm i może pomieścić od 2,5 do 3 litrów cieczy. Jest ona przy tym bardzo elastyczna i praktyczna w zastosowaniu, bowiem również duże powierzchnie pod naprawianymi maszynami można skutecznie zabezpieczyć, układając pojedyncze maty jedna obok drugiej, tworząc tym samym jednolitą powierzchnię wchłaniającą ciecze i zanieczyszczenia.

Zaletą maty MULTITEX® jest fakt, iż w rozumieniu przepisów nie jest ona odpadem.
Mata oferowana jest w ramach tzw. pełnej usługi. Oznacza to, że zabrudzone maty odbierane są od użytkownika, prane w zakładzie firmy MEWA i – już czyste – ponownie dostarczane są do klienta. Takie zarządzanie tekstyliami przemysłowymi, realizowane przez firmę MEWA, jest znacznym ułatwieniem dla użytkownika. Prana ekologicznie mata wielokrotnego użytku może być stosowana ponownie wiele razy, co pozwala zaoszczędzić surowce i odciążyć środowisko naturalne.

Źródło: www.mewa-service.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj