Łatwe usuwanie zabrudzeń przemysłowych

822

Czyściwo włókninowe do zabrudzeń przemysłowych Tork to miękkie i elastyczne czyściwo, w którym wykorzystano technologię excelClean.

Czyściwo przeznaczone jest do czyszczenia maszyn i ich części z oleju i smaru. Dzięki technologii excelClean czyściwo szybko i skutecznie wchłania wodę, oleje i rozcieńczalniki. Efekt? Dokładne czyszczenie, nawet bardzo drobnych części, w znacznie krótszym czasie, bez szorowania. Czyściwo dostępne jest w formie pociętych listków w przenośnych, kartonowych pudełkach, które można postawić w dowolnym miejscu.

Tork®
Marka Tork jest dostawcą profesjonalnych rozwiązań do utrzymania higieny dla szerokiej gamy odbiorców: od restauracji, przez miejsca opieki zdrowotnej, biura i szkoły po przemysł. Na rozwiązania składają się dozowniki, ręczniki i papiery toaletowe, mydła, serwetki i czyściwa kuchenne oraz przemysłowe. Dzięki wiedzy eksperckiej, funkcjonalnym produktom i polityce zrównoważonego rozwoju Tork jest liderem w swojej branży. Należąca do SCA marka Tork dostarcza rozwiązania klientom w ponad 80 krajach.
www.tork.pl

Svenska Cellulosa Aktiebolaget SCA
SCA jest międzynarodowym koncernem działającym w branży higienicznej i leśnej, wytwarzającym artykuły higieniczne oraz produkty pochodzenia drzewnego. Artykuły SCA są sprzedawane w ponad 100 krajach. SCA oferuje produkty wielu znanych marek, w tym marki globalne Tena i Tork. Dochód uzyskany ze sprzedaży produktów w 2012 roku wyniósł 85 miliardów SEK (9,8 mld EUR). Założona w 1929 roku firma SCA zatrudnia obecnie 37 000 pracowników. Główna siedziba mieści się w Sztokholmie.
www.sca.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj