Już jest – nowy katalog „World Wide Work by MEWA“

733

Od 1 września dostępny jest nowy katalog odzieży roboczej i artykułów bhp firmy Mewa. Katalog jest przeznaczony dla wszystkich, którzy potrzebują wyposażenia niezbędnego do działania w środowisku pracy.

Jakie rękawice będą mi potrzebne do jakich czynności? Gdzie znajdę odpowiednie i bezpieczne obuwie dla moich mechaników? Czy do moich spodni roboczych mogę dopasować jakąś kurtkę z polaru? Odpowiedzi m.in. na te pytania dostarcza klientom nowy katalog zawierający około 1800 różnorodnych produktów, które można wykorzystać praktycznie w każdym środowisku pracy. Katalog „World Wide Work by Mewa“ zawiera również kilka specjalnych działów (np. Inspirujące zestawy; Ostrzeganie w centrum uwagi; Specjalne usługi, Specjalne zestawy, Modny wygląd).
Mewa od lat znana jest z kompleksowej obsługi klienta. Podobnie jest w przypadku nowego katalogu, do którego producent zapewnia kompetentną telefoniczną lub bezpośrednią konsultację, oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa pracy.
Katalog Mewy zyskał nietypowa oprawę graficzną. Fantazja łączy się w nim z rzeczywistością – całość ilustrują bowiem zdjęcia przypominające do złudzenia prawdziwe obrazy. Ukazują one środowisko pracy w świecie pełnym fantazji. Ilustracje do katalogu powstały we współpracy z zespołem grafików FreddArt.

Wszystkie artykuły zawarte w katalogu „World Wide Work by Mewa“ są dostarczane w Niemczech w ciągu 24 godzin, a w krajach sąsiednich w ciągu 72 godzin. Katalog można zamówić przez stronę internetową firmy Mewa.

Źródło: www.mewa-service.pl

MEWA na Twitterze: twitter.com/mewa_pl

 

 
MEWA Textil-Management
Firma MEWA zaopatruje firmy w całej Europie, gdzie posiada 43 placówki, oferując odzieży roboczą i ochronną, czyściwa tekstylne, wycieraczki do butów i maty olejowe oraz artykuły bhp. 4500 pracowników obsługuje ponad 165 000 klientów w przemyśle, handlu, rzemiośle i gastronomii.

W 2012 roku firma osiągnęła obroty w wysokości 528 mln euro.

 

Założona w 1908 roku MEWA jest dzisiaj czołowym producentem w segmencie tekstyliów przemysłowych. W 2011 roku MEWA wydawnictwo Verlag Deutsche Standards przyznało firmie tytuł „Lidera Światowego Rynku”, a w 2013 roku firma ponownie została wyróżniona jako „Marka Stulecia“. Poza tym, również w 2013 roku MEWA nominowana została do nagrody za „najbardziej zrównoważony produkt/usługę w Niemczech“, kwalifikując się do grona trzech najlepszych niemieckich firm w tej kategorii.  

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj