Jakość, która przekonuje – różne zastosowania czyściw wielokrotnego użytku MEWA.

737

Czyściwa MEWA wykorzystywane są w 123 000 przedsiębiorstw w 21 krajach w Europie, w przemyśle i w produkcji – do usuwania tłuszczów, olejów, rozpuszczalników i innych zanieczyszczeń. Tak szerokie zastosowanie czyściwa te zawdzięczają swej wysokiej jakości i świetnym właściwościom. Wyjątkowa struktura powierzchni czyściw oraz ich wydajność sprawiają, iż czas czyszczenia jest krótszy o ok. 35% we porównaniu z czyszczeniem z wykorzystaniem papierowych czyściw.

Czyściwa MEWA oferowane są w ramach tzw. pełnej usługi, co oznacza, iż po użyciu nie lądują w koszu z odpadami, lecz są odbierane przez firmę MEWA od klienta, prane ekologicznie, a następnie, czyste już czyściwa, są ponownie dostarczane klientowi. Stanowi to istotne odciążenie, bowiem klient nie musi się już troszczyć o zamawianie nowych czyściw i utylizację zużytych. MEWA przejmuje za klienta wszystkie obowiązki dotyczące sprawozdawczości wobec organów ochrony środowiska. Ma on zatem pewność, iż wszelkie formalności z tym związane zostaną załatwione we właściwy sposób.


Klient ma do wyboru cztery różne wysokiej jakości produkty:

– MEWATEX® – trwałe czyściwo do wszelkich zastosowań,

– MEWATEX® PLUS – miękkie i delikatne czyściwo do wrażliwych powierzchni,

– MEWATEX® ULTRA – delikatne czyściwo do wszelkich powierzchni o delikatnej i wrażliwej na uszkodzenia strukturze,

– MEWA PROTEX® – najlepsze czyściwo do powierzchni o najwyższych wymaganiach.

Klient może zatem dobrać odpowiedni rodzaj czyściwa do danego obszaru zastosowań oraz ilość czyściw, potrzebną do wykorzystania w jego zakładzie lub warsztacie.


Wiele doskonałych właściwości…

Najwyższej jakości przędza oraz specjalne techniki tkania sprawiają, iż czyściwa MEWA posiadają optymalne właściwości chłonne i polerujące.

 

Czyściwa MEWA:

– są trwałe i odznaczają się doskonałą chłonnością i efektywnością czyszczenia,

– specjalnie przygotowana przędza bawełniana gwarantuje efektywne czyszczenie po- wierzchni szczególnie wrażliwych na uszkodzenia, bez pozostawiania na nich kłaczków,

– specjalny rodzaj przędzy silnie chłonnej tkaniny, z jakiej wykonane są czyściwa, sprawia, że czyściwo bardzo szybko wchłania ilość cieczy, która stanowi wielokrotność jego ciężaru.

Czyściwa wielokrotnego użytku firmy MEWA są bardziej trwałe i przyjazne dla środowiska, niż czyściwa papierowe czy te ze starych szmat, które często wykorzystywane są czyszczenia, stając się potem odpadami. „Fakt, iż czyściwa MEWA są produktem wielokrotnego zastosowania, pozwala ograniczyć ilość powstających niebezpiecznych odpadów, bowiem nasze czyściwa mogą być prane i wykorzystywane ponownie do 50 razy.”, wyjaśnia Piotr Borowczyk, kierujący przedstawicielstwem firmy MEWA w Polsce.

 

MEWA Textil-Management

www.mewa-service.pl

Filmy o MEWA Textil-Management: https://www.mewa-service.pl/newsroom/alle-videos/

MEWA na Twitterze: twitter.com/mewa_pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj