Honeywell wprowadza na rynek szeroką gamę korekcyjnych okularów ochronnych

878

Honeywell poszerza swoją ofertę okularów ochronnych na rynku polskim o nową gamę korekcyjnych okularów ochronnych. Najnowsze osiągnięcie produktowe oznacza, że osoby noszące korekcyjne okulary ochronne będą mieć łatwiejszy i szybszy dostęp do okularów zapewniających optymalną ochronę oraz stanowiących odpowiednie rozwiązanie zgodne z wymaganiami w zakresie bezpieczeństwa w różnych branżach.

„Znalezienie dobrych korekcyjnych okularów ochronnych może być trudne, gdyż użytkownik często musi wybierać pomiędzy okularami ochronnymi zapewniającymi dobry poziom ochrony, lecz nieposiadającymi korekcji widzenia, a okularami korekcyjnymi o słabej ochronie. Wielu pracowników decyduje się zatem na noszenie własnych okularów korekcyjnych pod goglami ochronnymi, co sprawia, że praca bywa niewygodna, trudna i, w najgorszym przypadku, skutkuje pogorszeniem widzenia,” wyjaśnia Erik Lijestrand, menedżer produktu w Honeywell Industrial Safety. „ Honeywell opracował więc kompleksowe rozwiązanie, które doskonale łączy w sobie właściwości okularów korekcyjnych oraz ochronnych”.

Kluczowe produkty gamy obejmują okulary SW12 oraz SW09R zapewniające użytkownikom najbardziej zaawansowaną ochronę w warunkach ekstremalnych. Okulary nadają się do szerokiego spektrum zaleceń okulistycznych oraz posiadają sportową konstrukcję, przy tym zapewniają wygodne dopasowanie poprawiające akceptację użytkowników oraz pozwalają na noszenie ich przez cały dzień w pracy. Model SW12 dostępny jest w konfiguracjach soczewek o krzywiźnie 6, podczas gdy SW09R dostępny jest zarówno z soczewkami o krzywiźnie 6, jak i 8.

Gama obejmuje soczewki jednoogniskowe, dwuogniskowe, progresywne oraz wysoce progresywne wykonane z jednego spośród trzech materiałów: poliwęglanu, CR39 oraz utwardzanego szkła mineralnego. Soczewki poliwęglanowe są lekkie i zapewniają wysoki poziom odporności mechanicznej. Poliwęglan to również jedyny w branży materiał soczewkowy, który jest w pełni zgodny z wymaganiami w zakresie uderzeń europejskiej normy EN166-F.

źródło: www.honeywellsafety.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj