ERFOLG BASIC – klasyka w najlepszym wydaniu

653

W parku maszyn każdego zakładu produkcyjnego i przetwórczego powinien się znaleźć odkurzacz z linii ERFOLG BASIC.

Jest to nowość przeznaczona w szczególności do przedsiębiorstw z obszaru przemysłu rolniczego i spożywczego. Rekomendowane modele zalecane są do wciągania ciał stałych i kurzu. Zwrotność tych odkurzaczy przemysłowych, w połączeniu z kompaktową konstrukcją, pozwala na łatwe ich przeniesienie nawet w najbardziej ciasnych przestrzeniach, co ułatwia proces rutynowego czyszczenia maszyn produkcyjnych.

O solidności i wydajności modeli ERFOLG BASIC świadczą nie tylko jedno- i trójfazowe silniki odlewane z aluminium, będące gwarantem cichej i ciągłej pracy, ale także system filtracji, który w oparciu o stosowane dotychczas rozwiązania powoduje, że te odkurzacze są niezawodne.

Doskonałe uzupełnienie odkurzacza Basic w każdym obszarze produkcyjnym stanowią myjki wysokociśnieniowe, które niezawodnie sprawdzają się w zakresie  szeroko pojętego czyszczenia przemysłowego. Szeroka gama i różnorodność naszej oferty w tym zakresie pozwalają na kompleksowe wyposażenie każdego zakładu produkcyjnego.   Zapraszamy do zapoznania się z ofertą urządzeń na www.erfolg.pl !!

Więcej informacji: www.erfolg.pl lub tel: 91/ 415 80 60

F.H.U. ERFOLG
ul. Parkowa 45
71-634 Szczecin

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj