Czyściwo papierowe Tork Reflex – płać mniej!

780

Idealne rozwiązanie, gdy potrzebna jest redukcja kosztów związanych z wycieraniem. System Tork Reflex dozuje po 1 listku miękkiego i chłonnego czyściwa papierowego, co zapewnia redukcję zużycia do 37%*. Idealne rozwiązanie tam, gdzie nie jest konieczny system dozowania ciągłego.

Zmniejsz zużycie papieru do 37%*
Pracownicy potrzebują najczęściej niewielkich porcji czyściwa za każdym razem. Jeden listek to najczęściej wystarczająca wielkość, aby wykonać większość podstawowych zadań, a dzięki temu obniża się ona aż do 37%, w porównaniu do systemów z dozowaniem ciągłym. Dzięki temu Tork Reflex przynosi korzyść dla budżetu firmy.

Wygoda i higiena
Dozowniki zostały zaprojektowane tak, aby chroniły papier przed przypadkowym zabrudzeniem wodą i kurzem, dzięki czemu nadają się do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz budynków. System nadaje się do stosowania w miejscach wrażliwych na higienę (np. w przemyśle spożywczym), ponieważ przy dozowaniu dotyka się tylko bieżącego listka, a to zapobiega przenoszeniu bakterii.


Znajdź rozwiązanie

Tork Reflex™ czyściwa papierowe do lekkich i średnich zabrudzeń są dostępne w różnych formatach. Jeżeli szukasz więcej informacji o wygodnych systemach dozowania, odwiedź stronę www.tork.pl lub skontaktuj się i zapytaj o testy. Mail: testy.tork@sca.com, telefon: 22 543 76 32.

*Wyniki badania wewnętrznego prowadzonego przez okres 4 tygodni.

Tork®
Marka Tork jest dostawcą profesjonalnych rozwiązań do utrzymania higieny dla szerokiej gamy odbiorców: od restauracji, przez miejsca opieki zdrowotnej, biura i szkoły po przemysł. Na rozwiązania składają się dozowniki, ręczniki i papiery toaletowe, mydła, serwetki i czyściwa kuchenne oraz przemysłowe. Dzięki wiedzy eksperckiej, funkcjonalnym produktom i polityce zrównoważonego rozwoju Tork jest liderem w swojej branży. Należąca do SCA marka Tork dostarcza rozwiązania klientom w ponad 80 krajach.
www.tork.pl

 Svenska Cellulosa Aktiebolaget SCA
SCA jest międzynarodowym koncernem działającym w branży higienicznej i leśnej, wytwarzającym artykuły higieniczne oraz produkty pochodzenia drzewnego. Artykuły SCA są sprzedawane w ponad 100 krajach. SCA oferuje produkty wielu znanych marek, w tym marki globalne Tena i Tork. Dochód uzyskany ze sprzedaży produktów w 2012 roku wyniósł 85 miliardów SEK (9,8 mld EUR). Założona w 1929 roku firma SCA zatrudnia obecnie 37 000 pracowników. Główna siedziba mieści się w Sztokholmie.
www.sca.com.