Czyściwa wielokrotnego użytku firmy MEWA zapewniają czystość i bezpieczeństwo

798

Od ponad stu lat firma MEWA oferuje czyściwa bawełniane wielokrotnego użytku, dostarczając klientom świeże czyściwa i odbierając te już zużyte, które po wypraniu są przekazywane klientom ponownie. W takim systemie obsługi klienta mogą one być prane i ponownie stosowane aż do 50 razy.

MEWA oferuje cztery rodzaje czyściw. Mewatex – to produkt najbardziej odpowiedni do usuwania zanieczyszczeń olejami, farbami, rozpuszczalnikami lub tłuszczami. Mewatex Plus – to czyściwo do usuwania zanieczyszczeń z delikatnych powierzchni. Do delikatnego czyszczenia i jednocześnie łagodnego polerowania najlepsze jest Mewatex Ultra. W czyszczeniu bardzo delikatnych wyrobów doskonale sprawdza się natomiast czyściwo Mewa Protex.

Zaletą czyściw tekstylnych MEWA jest ich zdolność do absorbowania cieczy w ilości 2,5-krotnie większej od tego, ile same ważą. Czyściwa są odporne na rozdarcie i przede wszystkim – dzięki systemowi pełnej obsługi klienta – są ekonomiczne.

Korzystanie z serwisu firmy MEWA oznacza kilka korzyści:

– trwałe czyściwo wysokiej jakości o dobrych właściwościach wchłaniających

– firma MEWA przejmuje za klienta wszelkie obowiązki wynikające z przepisów o ochronie środowiska.

– zasada wielokrotnego wykorzystania czyściwa pozwala ograniczyć ilość niebezpiecznych odpadów.

Do transportowania i składowania czyściw służą specjalnie zabezpieczone pojemniki (Sacon®), opracowane przez firmę MEWA. Pojemniki, wykonane z wytrzymałego sztucznego tworzywa (wysokomolekularny polietylen niskociśnieniowy) mają szczelne zamknięcie i zaopatrzone są w kółka ułatwiające ich transportowanie. Spełniają również wszelkie wymogi w zakresie bezpieczeństwa.

MEWA Textil-Service Sp. z o.o.
ul. Andersa 15
41-200 Sosnowiec

Tel. +48 32 363 82 60
Fax +48 32 721 89 15

sosnowiec@mewa-service.pl
www.mewa-service.pl

 

 
MEWA Textil-Management
Firma MEWA zaopatruje firmy w całej Europie, gdzie posiada 43 placówki, oferując odzieży roboczą i ochronną, czyściwa tekstylne, wycieraczki do butów i maty olejowe oraz artykuły bhp. 4500 pracowników obsługuje ponad 165 000 klientów w przemyśle, handlu, rzemiośle i gastronomii.

W 2012 roku firma osiągnęła obroty w wysokości 528 mln euro.

 

Założona w 1908 roku MEWA jest dzisiaj czołowym producentem w segmencie tekstyliów przemysłowych. W 2011 roku MEWA wydawnictwo Verlag Deutsche Standards przyznało firmie tytuł „Lidera Światowego Rynku”, a w 2013 roku firma ponownie została wyróżniona jako „Marka Stulecia“. Poza tym, również w 2013 roku MEWA nominowana została do nagrody za „najbardziej zrównoważony produkt/usługę w Niemczech“, kwalifikując się do grona trzech najlepszych niemieckich firm w tej kategorii.