Ręce precz od mojego dźwigu!

779

Firma Brady Corporation wprowadziła na rynek blokadę kasety sterowniczej, nowe i innowacyjne rozwiązanie Lockout/Tagout, które zapewnia pełną kontrolę dostępu do wiszących przycisków dźwigu i wciągnika w celu zwiększenia bezpieczeństwa pracowników.

Większe bezpieczeństwo pracowników

Nowa blokada kasety sterowniczej obejmuje szeroki zakres wiszących elementów sterujących dźwigu lub wciągnika, aby uniemożliwić osobom postronnym naciśnięcie wiszących przycisków poprzez zastosowanie nawet 4 kłódek. Klucze do kłódek mogą być przechowywane przez przełożonych lub pracowników realizujących zadania poza zasięgiem wzroku operatora dźwigu, co pozwala uniknąć niepożądanego użycia dźwigu lub wciągnika. Blokada kasety sterowniczej eliminuje wypadki i poważne obrażenia wynikające z kolizji z hakami dźwigu lub obsługiwanym ładunkiem, a tym samym zwiększa bezpieczeństwo pracowników.

Łatwe i praktyczne w użyciu

Blokada kasety sterowniczej jest praktycznym, rozsuwanym narzędziem, które pasuje do wszystkich wiszących elementów sterujących o długości od 10 do 45 cm. Można je stosować jak każda torbę — zawiera elastyczny zatrzask blokujący, który dopasowuje się do różnego rodzaju wiszących kabli. Dzięki 4 połączonym sztywnym bokom można je składać na płasko, co ułatwia transport lub przenoszenie.

Szczegółowe informacje o produkcie oraz przewodnik po rozwiązaniach Lockout/Tagout są dostępne na stronie internetowej Brady lub pod adresem emea_request@bradycorp.com.

Źródło: Brady Corporation

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj